Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Tanie i dobre Kosmetyki Naturalne / Ekologiczne, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tanie i dobre Kosmetyki Naturalne / Ekologiczne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 11 lut 2013, 12:49
    Ja polecam Physiogel.Naprawde super kosmetyji!
    Cytuj
  • VictoriaB 8 mar 2013, 9:45
    W Rossmanie są naturalne kosmetyki ALterra - moje ulubione, polecam.
    Cytuj
  • maverick88 12 kwi 2013, 21:00
    Złoto było już znane jako wspomagacz piękności od dawna. Teraz znów odkryto jego właściwości na nowo. Wypróbujcie złote maski Elizabeth Kessler.
    Cytuj
  • sloneczko9 27 paź 2013, 18:43
    Masło shea działa cuda - świetny składnik. Przetestowałam już wiele różnych różnych kosmetyków ale te które mają je w składzie działają na mnie najlepiej. Bardzo do gustu przypadł mi produkty L'Occitane skuteczne, świetnie nawilżają przymrużenie oka Na zimę zawsze kupuję sobie krem do rąk - idealnie nadaje się na spore nawet mrozy i sprawia, że skóra dłoni jest nawilżona, delikatniejsza.
    Cytuj
  • kerkos 28 paź 2013, 16:51
    Palmers ma bardzo dobre kosmetyki, sami zobaczcie - Oczywiście nie wszystkie - moim zdaniem najlepsze mają balsamy....
    Cytuj
  • jarzebina 4 lis 2013, 14:33
    Znacie kosmetyki phenome? Naturalne, organiczne i bezpieczne. Bardzo je lubię, szczególnie kremy, które do mojej mieszanej cery świetnie się sprawdzają. Zawsze miałam taki problem z kremami, że albo wysuszały mi jeszcze bardziej policzki, albo nos i czoło jeszcze bardziej się świeciły. Z kremem phenome oil-control nie mam już tego problemu. A jeszcze przy okazji pozbyłam się niedoskonałości, bo ten krem ma też działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Pachnie ładnie, rozprowadza się lekko i szybko wchłania, polecam.
    Cytuj
  • Mira_K 14 lis 2013, 17:54
    Gdzie można kupić?
    Cytuj
  • erykit 27 lis 2013, 11:03
    Jeśli interesują Cię dobre kosmetyki do wrażliwej cery [url=http://]zobacz na stronie[/url] - Iwostn ma naprawdę świetne kosmetyki przymrużenie oka Myślę, że pasowałyby praktycznie do każdej skóry.
    Na moją cerę bardzo dobrze działają - sprawiają, że jest nawilżona, delikatna i nie ma problemów z niedoskonałościami.
    Cytuj
  • sloneczko9 28 lis 2013, 16:13     (ostatnio zmieniony przez autora 8 gru 2013, 19:30, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja często zamawiam kosmetyki w internetowym sklepie Douglas - mają o wiele więcej promocji w stacjonarnym przymrużenie oka Poza tym wiem, że to profesjonalny i znany sklep tak więc nie trzeba uważać na podróbki. No i jeśli robimy zakupy w sklepie internetowym możemy skorzystać z kodów rabatowych: http://rabaty24.net/douglas dzięki którym dostaje się fajne darmowe gratisy w postaci miniaturek perfum albo innych kosmetyków.
    Cytuj
  • MartynKa79 2 gru 2013, 21:26
    A jesteś pewna, że nie są naturalne tylko z nazwy? Czy producent podaje pełny skład? Bo na przykład wspomniane kosmetyki Phenome mają udostępnony zarówno skład, jak i tak zwaną "without list", z której dowiedzieć możemy się, jakich składników kosmetyk nie zawiera. Nie znajdziesz tam np. parabenów, silikonów, silikatów, syntetyków, dowiesz się także, że produkty nie był testowany na zwierzętach. Sama używam kremu Active sebum-control, który fantastycznie radzi sobie z problematyczną skórą mieszaną. Jeśli ktoś ma kłopoty z cerą - polecam, podobnie jak jedna z forumowiczek powyżej.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum