Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Tanie i dobre Kosmetyki Naturalne / Ekologiczne, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tanie i dobre Kosmetyki Naturalne / Ekologiczne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • adamika 16 gru 2013, 13:24
    tutaj najlepszym rozwiązaniem są dermokosmetyki Lichteny! można je już kupić bez problemu w Polsce uśmiech a teraz jeszcze Lichtena robi konkurs, w którym można wygrać kremy uśmiech https://www.facebook.com/LichtenaPL/app_103822229704881
    Cytuj
  • Mr_Nowak 19 gru 2013, 10:14     (ostatnio zmieniony przez autora 19 gru 2013, 10:33, w całości zmieniany 1 raz)
    Świetne kosmetyki ekologiczne można znaleźć w sklepie internetowym ekodladomu.pl. Można w nim dostać nie tylko eko kosmetyki, ale również różne produkty do domu.
    Cytuj
  • jarzebina 31 sty 2014, 12:12
    Mira_k, Phenome to polska firma, mają kilka sklepów, adresy znajdziesz na ich stronie, a jeśli nie ma żadnego w Twojej okolicy to polecam sklep online, gdzie aktualnie znajdziesz fajne promocje
    Cytuj
  • ekologiczna89 17 lut 2014, 21:34
    Witam
    polecam firmę grahams. Sama używam ich kosmetyków są bardzo dobre i przede wszystkim sprawdzone. Miałam ogromne problemy z dobraniem odpowiednich kosmetyków do mojej skóry a te jak się okazało są idealne. Łatwo można je zamówić tu www.Grahams.pl polecam na prawdę warto
    Cytuj
  • 21 lut 2014, 14:47
    Jest wiele fajnych producentów, na przykład kosmetyki firmy Scandia.
    Cytuj
  • zylek 6 mar 2014, 12:13
    Hildegard Braukmann, naturalne i dosyć tanie, te które testowałam faktycznie działają. Natomiast zdecydowana większość kosmetyków z jakimi miałam do czynienia nic nie daje. To co np. zrobił ich szampon zwiększający objętość włosów z moimi włosami jest imponujące i właśnie dokładnie takiego efektu oczekiwałam. Tak więc wszystko się da ;-)
    Cytuj
  • annammm 22 mar 2014, 11:06
    a jaki szampon naturalny polecacie do włosów??myję pokrzywowym ale wątpie w jego naturalnośćuśmiech
    Cytuj
  • zylek 25 mar 2014, 12:36
    Na pewno Hildegard Braukmann - kilka testowanych produktów i faktycznie działają. Składy mają rzeczywiście bardzo duże znaczenie. Zresztą najlepiej po prostu porównać jaki wpływ np. na waszą skórę miał kosmetyk naturalny, a jaki klasyczny. Różnice są na prawdę bardzo duże.
    Cytuj
  • ana-bell 14 maj 2014, 19:34
    annammm napisał:a jaki szampon naturalny polecacie do włosów??myję pokrzywowym ale wątpie w jego naturalnośćuśmiech
    Sprawdź ten Cytosan szampon Wart każdej złotówki przymrużenie oka Na włosy z tendencją do szybkiego przetłuszczania, takie jak moje jest w sam raz . No i ma ładny zapach, który utrzymuje się po umyciu.
    Cytuj
  • Kor25 23 maj 2014, 16:28
    Ile kosztuje?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum