Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wasz ulubiony szampon

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wasz ulubiony szampon

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Ympluta 22 paź 2015, 23:17
    Jaki jest Wasz ulubiony szampon? Chciałabym, żeby mi włosy pachniały po myciu, ale mój szampon nie daje mi nawet tego. Który szampon polecacie wypróbować?
    Cytuj
  • Bulonda 25 paź 2015, 0:29
    Zależy Ci tylko na ładnym zapachu? Serio?
    Cytuj
  • peana 26 paź 2015, 17:42
    Podobno dobrze jest zmieniać co jakiś czas szampon, ponieważ gdy non stop używa się jednego szamponu, łatwiej jest o łupież. Dlatego w tym wypadku, dobrze jest nie mieć swojej ulubionej marki.
    Cytuj
  • Gaflyca 27 paź 2015, 19:17
    peana napisał:Podobno dobrze jest zmieniać co jakiś czas szampon, ponieważ gdy non stop używa się jednego szamponu, łatwiej jest o łupież. Dlatego w tym wypadku, dobrze jest nie mieć swojej ulubionej marki.
    Też o tym słyszałam. Ale przy marce można zostać i zmieniać jedynie rodzaje szamponów.
    Cytuj
  • Buglasz 27 paź 2015, 23:12
    Skoro Ci włosy nie pachną, to nie zdziwiłabym się, jakby problem był z Twoją skórą głowy.
    Cytuj
  • Kakaczor 28 paź 2015, 4:15
    Buglasz napisał:Skoro Ci włosy nie pachną, to nie zdziwiłabym się, jakby problem był z Twoją skórą głowy.
    Przesadzasz. Niektóre szampony naprawdę są do bani i nie pachną.
    Cytuj
  • kifonda 28 paź 2015, 8:13     (ostatnio zmieniony przez autora 28 paź 2015, 9:38, w całości zmieniany 1 raz)
    Uwielbiam szampon z żurawiną z Garniera. Jakby ktoś był zainteresowany, to można znaleźć go tu http://www.garnier.pl/wlosy/piekno/typy/szampon Kosztuje grosze, pięknie pachnie i włosy są po nim miękkie w dotyku.
    Cytuj
  • maaagda 18 lis 2015, 12:33
    Ja zwykły pokrzywowy.
    Cytuj
  • KarolWoj 18 lis 2015, 19:29
    Choć jestem facetem, to jednak zwracam uwagę na takie rzeczy, jak kosmetyki osobiste i środki higieny. Sam staram się kupować zawsze serię lub linię przeznaczoną wyłącznie dla mężczyzn, naiwnie myśląc, że to ma jakieś znaczenie:-) Nadzieja matką głupich:-) Teraz używam aktualnie szamponu przeciwłupieżowego H&S, bo nie wiem skąd, ale pojawił mi się łupież, chyba od suszenia włosów po basenie tymi publicznymi suszarkami, ale nie ma wyjścia... w każdym bądź razie podoba mi się zapach jabłkowy, a także naturalny:-)
    Cytuj
  • teresaB 30 lis 2015, 13:08
    Ja używam szamponu z Rossmanna - ta ich marka własna. Niedrogi a bardzo dobry. Po co przepłacać a loreale czy inne elsevy?
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum