Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wybielanie zębów

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wybielanie zębów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • Aurelka 27 lip 2010, 14:17
    Słuchajcie znacie wypróbowane preparaty wybielające zęby? Zauważyłam, że moje są mniej białe niż kiedyś, może nie jakieś strasznie żółte, ale na pewno brzydszesmutnysmutnysmutny Nie wiem dlaczego tak jest, bo nie palę, kawę piję ale nie za dużo i z mlekiem... Muszę coś z tym zrobić, bo mnie to wkurza! Poradzicie coś?
    Cytuj
  • Paniusia 28 lip 2010, 10:49
    Nie próbowałaś żadnej z past reklamowanych w telewizji? Zawsze byłam ciekawa czy taki produkt rzeczywiście może jakoś widocznie poprawić kolor zębów...
    Cytuj
  • becia_koronczarka 29 lip 2010, 8:34
    Mozna kupić specjalne preparaty wybielające, moja siostra używała takiego w formie żelu, który nakładało się do takiej formy chyba silikonowej, wyglądało to jak odlew do protezyprzymrużenie oka i wkładała tę foremkę z żelem na zęby na całą noc. Kuracja trwała chyba ok miesiąca, efekt był świetny! Nie wiem tylko czy to w sklepie było kupione czy u dentysty, mogę spytać o nazwę tego preparatu.
    Cytuj
  • casia1980 29 lip 2010, 12:34
    Ja stosowałam Opalescence, kupiłam u stomatologa i innej możliwości nie ma przy metodzie nakładkowej, bo nakładki na zęby są rzeczywiści odlewane "na wymiar" każdego pacjentauśmiech Efekt byl widoczny już po kilku dniach i utrzymał się po kuracji, ale... ja odczułam przykry efekt ubocznysmutny Mianowicie nadwrażliwość zębów, którą odczuwalam wcześniej, po wybielaniu się niestety nasiliła. Także po jednej kuracji rozpoczęłam drugą - specjalną pastą niwelującą nadwrażliwość. Warto to wziąć pod uwagę!
    Cytuj
  • zosiasamosia 29 lip 2010, 15:26
    A ja używam z moją mamą Sensodyne wybielającej i nie mam nadwrażliwego szkliwa, a w tym samym czasie ładny efekt białych zębów ma każda z nasuśmiech Ale nie tak szybko, chyba ze dwa miesiące musiałyśmy nią myć żeby były bielsze.
    Cytuj
  • Gaik 29 lip 2010, 17:01
    Takimi pastami, które wybielają nie można myć za długo, bo się szkliwo ściera. W sensie, nie przez długi okres czasuuśmiech
    Cytuj
  • Labradorka 29 lip 2010, 20:46
    Potwierdzam, moja koleżanka robiła sobie wybielanie takiem żelem z nakładką i tak jej wytrawiło szkliwo, że nie może jeść owoców, pić zimnego, bo ja zęby bolą. Poszła z tym nawet do dentysty, który jej czymś polakierował te zęby, ale to chyba niewiele dało:/
    Cytuj
  • zsp 9 wrz 2010, 15:55
    Gaik napisał:Takimi pastami, które wybielają nie można myć za długo, bo się szkliwo ściera. W sensie, nie przez długi okres czasuuśmiech
    No właśnie, to chyba niezbyt zdrowe. Efekt tego może być taki, że w przyszłości będzie się już myśleć tylko o wybielaniu protezy...
    Cytuj
  • Piekarzowa 9 wrz 2010, 17:56
    Ale nie ma potrzeby myć stale pastą wybielajacą. To jest taka jakby kuracja, po uzyskaniu efektu wraca siędo normalnej pasty. Mam na myśli te pasty czy inne preparaty, które rzeczywiście działają...
    Cytuj
  • birata 9 wrz 2010, 18:55
    Labradorka napisał:Poszła z tym nawet do dentysty, który jej czymś polakierował te zęby, ale to chyba niewiele dałoskrzywienie
    U mnie akurat lakierowanie bardzo pomogło. Miałam strasznie nadwrażliwe szkliwo, choć nie wybielałam zębów. Kiedyś o tym myślałam, bo nie mają najpiękniejszego koloru, ale jak się dowiedziałam, że od tego wybielania moga być jeszcze bardziej wrażliwe to odpada. Ja nie moglam z tym żyć normalnie! Momentami nawet mówić nie mogłam, bo od powietrza mnie strasznie bolało. Pomogło własnie lakierowanie zębów i specjalna pasta.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum