Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wybielanie zębów, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wybielanie zębów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • agent007 14 wrz 2010, 11:55
    No właśnie, lakierowanie może być bardzo dobre ze względów zdrowotnych, bo tylko wzmocni i osłoni szkliwo.
    Cytuj
  • zsp 17 wrz 2010, 23:24
    Piekarzowa napisał:Ale nie ma potrzeby myć stale pastą wybielajacą. To jest taka jakby kuracja, po uzyskaniu efektu wraca siędo normalnej pasty. Mam na myśli te pasty czy inne preparaty, które rzeczywiście działają...
    No ale wiesz, niektórym takie rzeczy wchodzą w krew i potem są z tego problemy... Poza tym niektórzy mają bzika na punkcie swojej urody i wybielają... białe zęby. Znam takie przypadki.
    Cytuj
  • yellowphone 18 wrz 2010, 6:29
    A mnie interesuje jak długo po takim wybielaniu utrzymuje sie efekt? Mam na myśli preparaty w żelu czy paskach, bo w wybielające właściwości pasty reklamowanej w tv nie wierzeuśmiech
    Cytuj
  • casia1980 18 wrz 2010, 7:23
    U mnie sie utrzymuje od ponad dwóch latuśmiech
    Cytuj
  • zosiasamosia 18 wrz 2010, 7:43
    Ja też mam nadwrażliwe zęby i z tego powodu nie zrobię sobie nigdy żadnych zabiegów wybielających, chociaż zawsze zazdrościłam ludziom, którzy mają snieżnibiałe ząbkiuśmiech Ale moja pani dentystka pocieszyła mnie, że takie bialutkie uzębienie ma swoje minusy, bo jest słabsze i bardziej kruche niż zęby o nieco ciemniejszym zabarwieniu.
    Cytuj
  • Aurelka 18 wrz 2010, 9:47
    Casia z tego co mówisz to bardzo długo! Dwa lata to rewelacja. Moja znajoma twierdzi, że po paru miesiącach zęby jej wróciły do poprzedniego koloru albo nawet były troszkę bardziej żółte...
    Cytuj
  • Kajakarz 25 mar 2013, 18:31
    2 lata? Wow!
    Podziw!
    Ja robię wybielanie zębów raz do roku u naprawde dobrego dentysty (z bazy dobry stomatolog, polecę) i efekt utrzymuje sie właśnie około roku. Dwa lata to szok - chyba trzeba by zęby olejną pomalować hihih (nie stosujcie tego!!!)
    Cytuj
  • pistacja 11 kwi 2013, 9:12     (ostatnio zmieniony przez autora 11 kwi 2013, 9:13, w całości zmieniany 1 raz)
    I takie żele rzeczywiście działają?
    Cytuj
  • biokin 4 paź 2013, 19:43
    Żele, paski i inne wynalazki nie są odpowiednie dla osób, które mają nadwrażliwość zębów. Lepiej wybrać się do dentysty na sprawdzony zabieg. Sama korzystałam z usług Dentestetica, gdzie miałam wybielane zęby – efekt świetny. Poza tym, system, który tam stosują ma opcję wybielania dla wrażliwych zębów, co nie powoduje nadwrażliwości po zabiegu.
    Cytuj
  • martinus22 5 paź 2013, 17:34     (ostatnio zmieniony przez autora 19 paź 2013, 21:59, w całości zmieniany 1 raz)
    Każdy [url=http://]stomatolog[/url] o wybielaniu powie co innego. Jeden potępi inny powie, że to dobry pomysł. Wszystko tez zależy od tego jak nasz organizm zareaguje na wybielanie.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum