Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wygodne buty na jesień, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wygodne buty na jesień

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aga8490 16 maj 2014, 21:40
    Koturny!
    Cytuj
  • ZosiaTakaJa 20 maj 2014, 11:40
    ElaW napisał:Ja natomiast gustuję w butach sportowych i je wybieram np takie jak te z neonkowymi sznurowadłami http://instagram.com/p/lIKRggvC_n/ mega wygodne, świetnie wyglądają i pasują mi do wszstkiego. W nich mogę iść na miasto bez obaw, że mnie obetrą czy cokolwiek.
    Świetne te adidaski zx też planuję je kupić.Widziałam takie na stopach Bohosiwicz jak prezentowała się na ściance.
    Cytuj
  • grejs 21 maj 2014, 23:47
    Dziewczyny, a co myślicie o sztybletach?
    zastanawiam się nad takimi kremowo-brązowymi


    można je w [url=http://]Kazar[/url] kupić i oczywiście nie na dzisiejszą pogodę uśmiech ale na chłodniejsze dni i wieczory
    Cytuj
  • MartynKa79 31 maj 2014, 23:57
    Oj nie, zdecydowanie wolę swoje ukochane adidasy zx! Na przykład te są cudne:
    Cytuj
  • Kotsu 2 cze 2014, 11:06
    Ja bym osobiście takich nie ubrała.
    Cytuj
  • Masa 1 wrz 2014, 14:30
    Fajne, ale wolę takie jak ma moja panna zx 700

    [img][/img]

    Cytuj
  • Meggi85 1 wrz 2014, 17:09
    Sama mam takie i muszę przyznać , że są cudowne. Pasują mi niemalże do wszystkiego przez te akcenty różowego i zestawienie kolorów .
    Cytuj
  • martinus22 4 wrz 2014, 14:25
    Ja szukałem oferty na jesień i trafiłem na sklep kella.pl sprzedający buty ze skóry robione w Polsce, co się rzadko zdarza. Zamówiłem, czekam na przesyłkę, zobaczymy jak to będzie uśmiech
    Cytuj
  • Bartniczka 7 wrz 2014, 19:26
    Ja polecam na jesień wszelkiego rodzaju sztyblety. Teraz dostępne są w wielu ciekawych stylach, kolorach i z różnych materiałów, więć można je nosić niemal do każdej kreacji.
    Cytuj
  • just12345 13 sty 2015, 13:44
    hm.. buty na jesień muszą być według mnie wygodne, ciepłe, ale także i ładnie muszą się prezentować uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum