Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wygodne buty na jesień, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wygodne buty na jesień

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Glinka 19 mar 2015, 18:46
    Co oznacza dla Ciebie "wygodny but"? Chyba nie masz na myśli butów na obcasie czy botków? Dla mnie najwygodniejsze są sportowe buty. Nie obcierają, stopa się nie poci, nie ma brzydkiego zapachu.
    Cytuj
  • pistacja 20 mar 2015, 10:11
    Nie tylko sportowe buty mogą być wygodne. W grę wchodzą też dobrze wyprofilowane buty na płaskiej podeszwie.
    Cytuj
  • nina_ky 20 mar 2015, 19:34
    Tak naprawdę wygodnymi butami można także nazwać szpilki - jeśli są tylko dobrze wyprofilowane, na co ktoś już wcześniej zwrócił uwagę.
    Cytuj
  • BasienkaLasenka 23 mar 2015, 12:44     (ostatnio zmieniony przez autora 15 kwi 2015, 12:16, w całości zmieniany 1 raz)
    Dla każdego wygodny but znaczy co innego. Dla mnie ważne jest abym mogła swobodnie i szybko sie poruszać oraz aby nie pociła mi sie noga w bucie. Kupuję najczęściej skórzane na niewielkim ok 4 cm obcasie. Wyższe nie wchodzą w grę.
    ----------------------
    Najlepsze [url=http://hensen.pl/szkolenia-prawo-pracy.html]szkolenia prawo pracy[/url]
    Cytuj
  • VictoriaB 27 mar 2015, 10:44     (ostatnio zmieniony przez autora 31 mar 2015, 15:34, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeszcze takie [url=http://www.zlotewyprzedaze.pl/wietrzenie-magazynu260315-72/szpilki-801926.html]boskie beżowe botki[/url] mi wpadły w oko - te i na jesień i na wiosne się nadadzą .

    Ja myslicie?

    Cytuj
  • june45 28 mar 2015, 19:22
    W takich to chyba bym się połamała przymrużenie oka
    Cytuj
  • VictoriaB 31 mar 2015, 15:35
    Nie połamałabyś się uśmiech Obcas jest bardzo stabilny, bo szeroki, a buty wygodne. przymrużenie oka
    Cytuj
  • 31 mar 2015, 19:44
    VictoriaB napisał:Nie połamałabyś się uśmiech Obcas jest bardzo stabilny, bo szeroki, a buty wygodne. przymrużenie oka
    Również dmę że to wygodne buty nawet dla dziada w swetrze ))))
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum