Favore.plForumPozostałe tematy

Co kupic mężowi pod choinkę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co kupic mężowi pod choinkę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • Natalia_29 20 lis 2014, 8:38
    Coraz bliżej Święta i znowu będę miała dylemat co kupić mężowi w prezencie pod choinkę. Jakiś pomysł?
    Cytuj
  • Hasalka 20 lis 2014, 9:55
    Mezowi mozna kupic mnostwo rzeczy, glownie dlatego,ze jest to najblizsza osoba. Od kosmetykow, ubran po ksiazkiuśmiech Serio duze pole do popisu, bo z jednej strony jest latwo, a z drugiej nie trzeba sie az tak starac
    Perfumy to tez zawsze mily pomysl: http://www.skapiec.pl/cat/105-wody-i-perfumy-meskie.html szczegolnie,ze z zapachem ma trafic Tobiejęzyk
    Cytuj
  • Uzanka 4 gru 2014, 8:32
    Zawsze możesz kupić coś oryginalnego - jakąś ciekawą bieliznę dla siebie i dać mu siebie w prezencie język
    Cytuj
  • koonik 4 gru 2014, 14:43
    Ja w tym roku trochę skromnie - po prostu krawatuśmiech
    Cytuj
  • adamm85 8 gru 2014, 12:38
    a może jakiś fajny ciuch? Zależy w czym lubi chodzić, koszula/bluza?
    Cytuj
  • Ecia 8 gru 2014, 23:14
    Ja mojemu golarkę kupiłam przymrużenie oka
    Cytuj
  • kosmiczna 16 sty 2015, 11:29
    Pod choinkę prezenty już dawno rozdane, a teraz zbliżają się walentynki. Macie już kupione [url=http://art-madam.pl/walentynki/] prezenty walentynkowe [/url]?
    Jaki pomysł na walentynki w tym roku?
    My chyba pójdziemy do kina i zrobimy sobie w domu jakąś fajną kolację. Tak bez prezentów chyba w tym rokuuśmiech
    Cytuj
  • zagubiona 5 lis 2015, 11:08
    Mój mąż ma zostać dziadkiem, o czym jeszcze nie wie. I zastanawiamy sie z córką czy pod choinkę nie wybrać coś ze strony Jakiś ciuszek, grzechotkę, i w ten sposób powiadomić go o tym doniosłym wydarzeniu w rodzinie.
    Cytuj
  • Glinka 5 lis 2015, 18:10
    Moi chłopcy lubią takie zabawki. Co rok kupuję im jeden z takich gadżetów. Zarówno mój mąż jak i synek nigdy nie wyrosną z takich zabawek. Taka zabawa sprawia im mnóstwo przyjemności.
    Cytuj
  • Agna 8 lis 2015, 14:44
    Ja w tym roku nie mam koncepcji co kupić.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum