Favore.plForumPozostałe tematy

Czy korzystacie z portali randkowych? Jakich i w jakim celu?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy korzystacie z portali randkowych? Jakich i w jakim celu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 z 2
  • toster 23 mar 2014, 11:55
    Dziwni ludzie są wszędzie na to nie ma reguły. Nie rozmawia się z takimi i problem z głowy. Co do angielskiego to się zgodzę bo mi też zdarzało uczyć się różnych języków na takich portalach
    Cytuj
  • hanka100 25 mar 2014, 22:27
    Dokładnie, też wychodzę z takiego założenia. Ja na przykład nie boję się poznawać ludzi w sieci i przenosić to na życie realne
    Cytuj
  • toster 30 maj 2014, 7:39
    jak pozna się fajnych ludzi to zawsze możliwość spotkania online jest wielka. Tacy ludzie są normalni tacy jak my, tyle że poznani na internecie a nie w klubie
    Cytuj
  • ZosiaTakaJa 30 cze 2014, 12:12
    Ja tez uważam że poznawanie ludzi na takich portalach to sposób jak kżdy inny.Bo czy randka z osobą poznaną np.w autobusie daje większą gwarancję skuteczności.Moja znajoma na sympatia plus poznała swojego juz teraz męża więc jak widać można.
    Cytuj
  • Ecia 30 cze 2014, 14:28
    Oczywiście przed "mężem" korzystałam.
    W jakim celu, w oczywistym, poznania kogoś.
    Bo w sumie skoro większośc czasu teraz poświęcamu i przebywamy w sieci to gdzie indziej szukać.
    A skoro już znalazłam, tego jedynego, to po co szukac przymrużenie oka
    Cytuj
  • 7 lip 2014, 14:09
    Polecam Badoouśmiech
    Cytuj
  • pawelp29 22 mar 2017, 2:31
    pewnie ja w ten sposób znalazłem swoją zonkeprzymrużenie oka z którą jestem już 5 rokprzymrużenie oka wiec warto
    Cytuj
  • nowa_kamila 15 sty 2024, 6:45
    Jeśli szukacie sprawdzonego portalu randkowego to koniecznie zajrzyjcie do https://randkuj.my/polska/podkarpackie/sanok To miejsce znacząco ułatwi Wam nawiązanie nowych kontaktów i znalezienie miłości.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: praca za granicą
Następna: Gaz pieprzowy