Favore.plForumPozostałe tematy

Herbaty

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Herbaty

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 z 3  
  • Masa 26 kwi 2016, 10:22
    Wielu ludzi lubuje się w piciu herbat, wy też macie swoje ulubione?
    Cytuj
  • MartynKa79 6 maj 2016, 19:32
    Ja to lubię tak jakby to powiedzieć, "funkcyjne" - tak nazywam takie herbatki, które wpływają na poprawę przemiany materii etc.
    Cytuj
  • Bonobo 9 maj 2016, 22:00
    Bardzo polubiłam herbaty Big-Aktive mają doskonałe kompozycje na bazie owoców i ziół a jednocześnie pomagają spalić trochę tłuszczyku :-)
    Cytuj
  • Masa 27 maj 2016, 17:33
    A to ja słyszałem, że takie są, ale nie wiedziałem jak się nazywają. Wiesz może gdzie można je kupić?
    Cytuj
  • Bonobo 29 maj 2016, 6:14
    Przyznam że koło mnie nie jestem proste je dostać ale jak się udało zobaczyłam na opakowaniu że mają swoja stronkę i tam możesz zaopatrzyć się we wszystkie te produkty i nie tylko pyzatym maja fajne promocje....http://www.smacznaherbata.pl/dobra-forma-i-figura/1/ i tam w dziale FORMA I FIGURA je masz :-)
    Cytuj
  • Nikulin 30 maj 2016, 18:29
    Co dzień pije slim plus. To herbatka z serii big active. Jest pyszna i aromatyczna, dodatkowo wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Sama przyjemność. uśmiech
    Cytuj
  • rudadagusia 31 maj 2016, 12:18
    Najlepsza jest z cytryną lub owocowa z kawałkami owoców uśmiech uśmiech uśmiech
    Cytuj
  • Amee 1 cze 2016, 2:05
    Bardzo lubię czarną herbatę liptona. Najlesza na wszystko <3
    Cytuj
  • zataraa2 7 cze 2016, 13:47
    Nikulin napisał:Co dzień pije slim plus. To herbatka z serii big active. Jest pyszna i aromatyczna, dodatkowo wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Sama przyjemność. uśmiech
    Też ją popijam uśmiech przyda się trochę cm zgubić do lata, smakuje bardzo orzeźwiająco, a jak się zaparzy to pięknie pachnie w całym domu uśmiech
    Cytuj
  • Chan 14 cze 2016, 18:38
    Oj bardzo lubię te herbatki z Big Active. przyznać muszę, że na prawdę zaczęły działać na moją przemianę materii, nawet w pasie mi coś poleciało.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Import z Chin