Favore.plForumPozostałe tematy

Jak wybrać dobry materac, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak wybrać dobry materac

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 z 5  
  • pimpek 7 lis 2010, 18:49
    A ja mam materac kokosowy i jestem megazadowolonyuśmiech
    Cytuj
  • Lorelei 7 lis 2010, 19:36
    Ja tez bardzo polecam włókna kokosowe! Mam go od kilku lat i zadnych wygnieceń nie zauważyłam. Natomiast przeszły mi bóle kręgoslupa, na które cierpiałam jak spałam na materacu sprężynowym. Ten jest dość twardy, ale bardzo wygodnyuśmiech
    Cytuj
  • Blueberry28 7 lis 2010, 20:19
    caipirinha napisał:Uff, widzę, że to nie jest prosta sprawa wybór dobrego materacauśmiech Ale materac ważna sprawa...
    Otóż to nie jest łatwo znaleźć taki żeby był dobry i nie megadrogi. Ale to jest naprawdę ważna iwnestycja. Moja siostra cierpi na schorzenie kręgosłupa, kiedyś to dosłownie z placzem z łóżka wstawała tak ją bolalo, głównie właśnie w nocy. Kupili sobie jakiś taki wypasiony materac i mówi, że niebo a ziemia! Dolegliwości przeszły jak ręką odjął.
    Cytuj
  • samuraj 13 lis 2010, 23:12
    Zgodzę się z przedmówcami, że nad wyborem materaca warto się dłużej zastanowić, bo wbrew pozorom to poważna inwestycja. Jeśli rano chcemy być wypoczęci i gotowi do pracy, to nie można wybrać pierwszego lepszego jaki zobaczymy w sklepie. Sporą ofertę materacy w dobrej cenie można znaleźć na tej stronie http://multizakupy.pl/Materace Warto przejrzeć i zastanowić się nad którymś z nich.
    Cytuj
  • Filiposlaw 14 lis 2010, 1:19
    A jaki materac bedzie najlepszy dla alergika?
    Cytuj
  • Barbra67 14 lis 2010, 1:59
    Juz o tym chyba było wcześniej... Najlepszy będzie materac ze syntetyczny, ale w bawełaninym pokrowcu. I pokrowiec trzeba regularnie prać!
    Cytuj
  • pomadka 22 gru 2010, 14:19
    Co do materacy nie mam jakiś dużych wymagań. Mogą być piankowe, czy lateksowe - myślę, że z każdego rodzaju znajdzie się coś wygodnego. Ja mam zamiar kupić sobie w ciągu najbliższych kilku dni materac marki Janpol, bo podobno mają solidne i bardzo wygodne. Po za tym 'łapię' okazję, bo na kamai.pl mają teraz na nie promocje i można dostać gratis dwa "jaśki", pokrowiec, itp. Fajna sprawauśmiech.
    Cytuj
  • magdalenazzz 11 maj 2011, 16:08
    Witam. Ja za namową swojego lekarza zainwestowałam w materac wodny. Komfort snu jest moim zdaniem nieporównywalnie lepszy niż na pozostałych materacach, które testowałam. Ja jestem bardzo zadowolona, wreszcie coś porządnego dla mojego kręgosłupa. Szczerze polecam wszystkim, ja kupiłam łóżko wodne we Wrocławiu w firmie "verento".
    Cytuj
  • mrw111 16 cze 2011, 22:43
    Szukasz dobrych materaców? Lepiej trafić nie mogłeś! Te świetne materace są idealne dla dzieci, na pewno nie pożałujesz zakupu!
    Cytuj
  • david_max 10 kwi 2012, 12:32     (ostatnio zmieniony przez autora 10 kwi 2012, 13:20, w całości zmieniany 3 razy)
    Nigdy nie sadzilem, że to ma większe znaczenie, ale ostatnio wymieniałem materac i korzystałem z oferty sklepu. Zdecydowałem się na materac lateksowy i powiem szczerze, że to był doskonały wybór. Nigdy nie zaznałem takiego odprężenia jak po wypoczynku na tymże materacu. Polecam, zapoznajcie się z możliwościami materacu lateksowego!
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum