Favore.plForumPozostałe tematy

Jaki prezent na dzień chłopaka????

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent na dzień chłopaka????

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 5 6 z 6  
  • 31 sie 2012, 14:09
    Proszę o propozycje prezentów na dzień chłopaka! Póki co, znalazłam takie propozycje prezent na dzień chłopaka
    Cytuj
  • faworytowy 4 wrz 2012, 9:25
    Kupowanie prezentów zależą od wielu czynników,: od zasobności portfela, od tego co chłopaka interesuje, co chciałby mieć, jak jesteśmy blisko z nim zaprzyjaźnieni i z czego by tak na prawdę był ewentualnie zadowolony. Trzeba trafić i w gust ofiarowywanego i pamiętać aby swoim prezentem nie obrazić go. przymrużenie oka
    Cytuj
  • futures 4 wrz 2012, 17:56
    No... jak masz chęć wydać 83,50 euro to Karta Adac i chłopak ma najlepsze assistance na świecie uśmiech O ile ma auto uśmiech przebiegły
    Cytuj
  • faworytowy 5 wrz 2012, 9:55
    Krysianna - jeśli dokonałaś lub dokonasz jakiegokolwiek wyboru, mam nadzieję,że się nim pochwalisz, co to było ? A tak na marginesie, co byś powiedziała na fikuśny gadżecik w postaci pokrowca na komórkę ? do tego w podobnym stylu breloczek do kluczy. przymrużenie oka uśmiech
    Cytuj
  • lost-dream 11 wrz 2012, 7:37
    Jak już ktoś wspomniał aby zrobić/wymyślić/znaleźć/kupić idealny prezent dla chłopaka należy dobrze przemyśleć:
    -czym się chłopak interesuje
    - co go cieszy
    - czy macie wspólne pasje, które możecie razem realizować
    - i oczywiście pojemność waszego portfela

    większość nie może sobie pozwolić na prezenty powyżej 100 zł i tu potrzebna jest kreatywność uśmiech

    jeśli macie zdolności plastyczne, namalujcie coś co mogłoby mu się spodobać, coś związanego z jego hobby i możecie zlecić nadruk waszego dzieła na koszulce na przykład, albo na obrazie.

    jeśli nie mamy zdolności plastycznych zawsze można zamówić gadżet ze zdjęciem wspólnym, albo naszym uśmiech kubek, koszulka, obraz - naprawdę fajnie wychodzą.

    Ja mieszkam ze swoim mężczyzną, więc postanowiłam w tym roku kupić zestaw magnesów na lodówkę z naszymi zwariowanymi zdjęciami uśmiech oraz kilka bez zdjęć z sentencjami "zrób zakupy, kocham Cię buziak, miłego dnia w pracy" itd. te magnesy mają wbudowany otwieracz do butelek - więc dodatkowy atut i zaskoczenie dla mojego miśka uśmiech
    Cytuj
  • ksowa 12 wrz 2012, 16:44
    Jak można pytać na forum co kupić swojemu osobistemu chłopakowi? prziecież to Ty go znasz, a nie my...
    Cytuj
  • faworytowy 14 wrz 2012, 10:08
    Ale zawsze mogą być przydatne innych pomysły, jeśli ktoś już wyczerpał swoje możliwości pomysłowe przymrużenie oka Nigdy nie zaszkodzi poznać opinie innych. Zawsze można wtedy wybrać jakąś opcję. uśmiech
    Cytuj
  • karina29 17 wrz 2012, 16:44
    mi się podoba ten pomysł przymrużenie oka
    Cytuj
  • VictoriaB 20 wrz 2012, 8:51     (ostatnio zmieniony przez autora 20 wrz 2012, 8:52, w całości zmieniany 1 raz)
    To zalezy, przede wszytskim od chłopaka uśmiech, jego zainteresowań, hobby, jeśli jest np. pasjonatem wyscigów formuły 1 to może coś z logo Ferrari , albo prezent uniwersalny , czyli zegarek najlepiej jakiś desinerski , zegarek esprit wydaje się własnie takim być. A może fajny t-shirt - te z wyprzedaży Dolce&Gabbana] mają fajne nadruki - raczej nie spotykane uśmiech
    Zastanów się najpierw czym się Twój chłopak interesuje, a potem dopasuj prezent do jego pasji. Zawsze też możesz załozyć na siebie wielką kokardę i TAKI prezent podarować uśmiech
    Cytuj
  • zylek 21 wrz 2012, 17:52
    Przy skromnym budżecie radzę coś takiego
    Ogólnie teraz można zaproponować takie prezenty, że aż miło ;-)
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum