Favore.plForumPozostałe tematy

Jaki prezent na dzień chłopaka????, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent na dzień chłopaka????

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 z 6  
  • karina29 23 wrz 2012, 11:02
    Możliwośći jest wiele trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać uśmiech na stronie prezentello.pl przez cały tydzień zamieszczamy ciekawe i inspirujące pomysły na Dzień Chłopaka. Wejdż, przeczytaj, oceń sama uśmiech Już jutro zupełnie nowe pomysły. Pozdrawiam Aga wielki uśmiech
    Cytuj
  • zylek 25 wrz 2012, 13:35
    Xavi - największa kolekcję ciekawych prezentów i tak zgromadzono tutaj - Mają tego całe mnóstwo i to zobacz jakie - Ferrari, skoki ze spadochronem itp. Teraz właśnie takie prezenty się kupuje ;-)
    Cytuj
  • faworytowy 25 wrz 2012, 13:45     (ostatnio zmieniony przez autora 25 wrz 2012, 13:46, w całości zmieniany 1 raz)
    Skoki dobra rzecz, ale nie każdy może i nie każdemu się coś takiego podoba. Każdy chłopak z całą pewnością kocha mocne uderzenie, w związku z czym może nagranie jakiegoś jego ulubionego zespołu? do tego jakiś fikuśny gadżecik. Ewentualnie zaprosić go potem na jakąś filmową nowość ?. Wszystko zależy od nas samych i naszej pomysłowości, której raczej nikomu nie brakuje,a zwłaszcza Polakom.
    Cytuj
  • Kahaa 27 wrz 2012, 14:39
    Jak to jest z perfumami? Myślicie, że jest to dobry pomysł na prezent na dzień chłopaka? Zwłaszcza te perfumy Chciałam dla siebie zamówić też w tej perfumerii i tak sobie pomyślałam, że też mu kupię.
    Cytuj
  • elena_sem 1 paź 2012, 11:41     (ostatnio zmieniony przez autora 1 paź 2012, 11:42, w całości zmieniany 1 raz)
    To zależy czym Twój chłopak się interesuje - jeśli np. motoryzacją, możesz kupić jazdę wybranym autem lub jakiś ciekawy album. Jeśli fotografią - specjalistyczny kurs lub ciekawe akcesoria. Ważne żeby było to coś, co naprawdę lubi.

    Cytuj
  • goracykubek 30 paź 2012, 15:13     (ostatnio zmieniony przez autora 30 paź 2012, 15:14, w całości zmieniany 1 raz)
    mysle ze perfumy to swietny pomysl kazdy ich uzywauśmiech kwestia tylko co lubi twoja polowkauśmiech ja oczywiscie wybralabym perfumy Paco Rabanner...dla facety i dla kobiety tez zapachy sa super
    Cytuj
  • mimim999 2 lis 2012, 11:28     (ostatnio zmieniony przez autora 30 lip 2013, 14:16, w całości zmieniany 1 raz)
    Ale to ma być prezent dla Twojego chłopaka czy prezent dla kolegów z klasy ? Bo to zasadnicza różnica język
    Cytuj
  • Celofan 29 lis 2012, 15:44
    Jakąś książkę do tego kosmetyk albo coś, np. coś takiego
    Cytuj
  • panka 12 gru 2012, 14:39
    ciekawym, oryginalnym i praktycznym prezentem może być urządzenie do ostrzenia i czyszczenia wkładów do maszynek do golenia a także jednorazówek - naprawdę fajne rozwiązanie dla faceta i mega oszczędność na co raz to nowych wkładach i maszynkach
    Cytuj
  • pistacja 13 gru 2012, 14:42
    W ostatni Dzień Chłopaka kupiłam jakąś fajną markową koszulkę. Czasem wymyślam też rzeczy, o których mój chłopak aktualnie marzy i wiem, że bardzo chce je mieć.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum