Favore.plForumPozostałe tematy

Jedzenie w pracy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jedzenie w pracy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 z 3  
  • basiaa_123 3 mar 2015, 10:03
    Mam takie pytanie odnośnie jedzenia w pracy. Jak sobie przygotowujecie jedzenie? Nosicie paczuszki z jedzeniem czy jak? zamawiacie? nie wyobrażam sobie nie jedzenia czegoś ciepłego w ciągu dnia a czasem mi się nie chce gotować język
    Cytuj
  • lotny 3 mar 2015, 16:03
    my wtedy zamawiamy firmowo uśmiech
    Cytuj
  • 5 mar 2015, 23:14
    Gotujesz sobie dzień wcześniej, pakujesz w pudełko na lunch i podgrzewasz w mikrofalówce uśmiech O ile ją masz w pracy uśmiech
    Cytuj
  • kifonda 22 mar 2015, 15:36
    Ja niestety nie mam czasu na robienie sobie jedzenia i wyskakuję szybko do baru obok mojej firmy. Wiem, że wiele osób tak robi. Ech, może kiedyś w końcu uda się jeść zdrowo...
    Cytuj
  • misty666 22 mar 2015, 18:48
    zawsze robione w domu - na śaniadanie kanapki przygotowane wcześniej w domu, na obiad zazwyczaj zdążam powrócić uśmiech)
    Cytuj
  • Sarenka102 23 mar 2015, 11:03     (ostatnio zmieniony przez autora 15 kwi 2015, 11:34, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja robię sobie w domu sałatki. Zawsze staram się aby tam było mięso (kurczak, tuńczyk lub inne) oraz sezonowe jarzyny świeże lub gotowane. Czasem zamawiam z innymi gotowe ale jednak wolę sobie robić w domu bo wiem co jem. Ciepły posiłek jem rano i wieczorem jak jestem w domu.
    ----------------
    Solidne [url=http://www.czyszczenie-wykladzin.com.pl/pl/pranie-i-czyszczenie-wykladzin-warszawa]pranie wykładzin warszawa cennik[/url]
    Cytuj
  • pistacja 24 mar 2015, 14:01
    Jedzenie przygotowuję sobie dzień wcześniej w domu i staram się, żeby były to zdrowe i pełnowartościowe posiłki.
    Cytuj
  • buggy221 25 mar 2015, 15:44
    to chyba dużo zalezy tak od warunków w pracy jak i od godzin pracy, niemniej jak coś ciepłego zawsze najlepiej mieć swoje ze sobą. Minimalizm przede wszystkim. Poza tym swoje zawsze lepsze...
    Cytuj
  • Ksen34 25 mar 2015, 18:00
    Swoje najlepsze! Często przygotowuję jakąś kaszę lub ryż, warzywa, albo placuszki i pakuję w pudełko. Tylko w sytuacjach ekstremalnych zamawiam jakieś "domowe" jedzenie język
    Cytuj
  • AngelikaSwie 29 mar 2017, 9:43
    A macie jakieś pomysły na coś co moza sobie dzizeń wczęsniej rpzygotować i zabrać do pracy?
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum