Favore.plForumPozostałe tematy

Masaże

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Masaże

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • biosegment 10 lut 2012, 14:41
    Historia masażu wywodzi się ze starożytności, kiedy to był on uzupełnieniem obrzędów religijnych, a z czasem części oddziaływań medycyny ludowej. Zapoczątkowany w Indiach i Chinach, stanowił naturalną metodę leczniczą. Już Hipokrates, a potem Celsus i Galena wskazywali na wykorzystanie masaż w poszczególnych jednostkach chorobowych. Masaż znajduje zastosowanie w profilaktyce, leczeniu i rehabilitacji chorób z zakresu ortopedii, neurologii, ginekologii, pediatrii i chorób wewnętrznych. Wielu z nas dotyka uczucie zmęczenia, szczególnie po powrocie z pracy czujemy się zmęczeni, jesteśmy niemal bez życia, napięci i zestresowani. Właśnie wtedy sprawne dłonie i odpowiednie techniki masażu mogą zdziałać cuda. Masaż odpręża i budzi w nas nowe pokłady sił, wpływa pozytywnie na mięśnie, skórę, układ krążenia. Możemy się rozluźnić, odnaleźć siebie, a gdy ciało jest odprężone, także psychika wraca do równowagi. Nie bez kozery powiedziano:
    " W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH".
    Jakie są Państwa opinie na ten temat?
    Cytuj
  • ada_38 11 maj 2012, 12:48
    A ja kupiłam mojemu mężowi, który jest taksówkarzem (i ciągle skarży się na ból kręgosłupa) taką matę masującą na siedzenie z opcją masażu Shiatsu, z funkcja podgrzewania. Ma działanie relaksacyjne i pomaga przy bólach kręgosłupa
    Cytuj
  • aniechto 14 maj 2012, 11:58
    Ja z urządzeń tego typu mam masażer stóp na pozostałe części ciała uważam tak samo jak założyciel tematu, że tylko "sprawne dłonie i odpowiednie techniki masażu mogą zdziałać cuda"
    Cytuj
  • peana 24 maj 2012, 15:54
    Ja jednak wolę iść na masaż do profesjonalisty. Na przykład w Primavera SPA jest świetny masaż czekoladowy, który oprócz tego, że cudownie relaksuje, to dodatkowo też pomaga walczyć z cellulitem. Takie połączenie pożytecznego z przyjemnym jak najbardziej mi się podoba.
    Cytuj
  • Asterrr 7 cze 2012, 18:56
    ja byłam z koleżanką w SPA Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej na masażu
    ajurwedyjskim, który wyzwala ruch energii w ciele, przywraca równowagę,
    polega to na tym, że energia harmonijnie przepływa poprzez stymulację
    punktów akupresurowych, polecam wszystkim – mega odprężenie wielki uśmiech
    Cytuj
  • hanka100 4 sie 2012, 15:22
    Nigdy nie korzystałam z masaży profesjonalnych bo są dla mnie za drogie. Jednak poszłam na ustępstwo i jakiś czas temu kupiłam sobie hydromasażer do stóp

    Dystrybutor polecił mi do tego kupno Zabłockiej Solanki, jako, że mam pracę stojącą i mam problemy z krążeniem oraz z odciskami. Wieczorem robię sobie 30 minutowe sesyjki z masażerem i zauważyłam, że poprawiło mi się krążenie i jestem w stanie dłużej pracować bez bólu.
    Cytuj
  • SylwiaKKK 1 lut 2013, 22:51
    Szczerze powiedziawszy nigdy nie korzystam z urządzeń masujących, gdyż mój facet skończył kurs masażu i zawsze porządnie mnie wymasuje, gdy tego potrzebuję.
    Cytuj
  • futskup 4 lut 2013, 10:54
    Kiedyś byłem bardzo negatywny do masażów, ponieważ moje myślenie było takie, że co masowanie może sprawić, że moje mięśnie będą jak nowe. Myliłem się i to bardzo, Masaż bardzo pomaga osobom przepracowanym, przetrenowanym. Jeśli chcecie poczuć się jak nowo narodzeni to nie ma nic lepszego niż taki masaż.



    Cytuj
  • saloniikmasazu 16 lip 2013, 21:14
    hejka wszystkim, korzystam regularnie z masaży w saloniku masaży u Pani Agnieszki i jestem bardzo zadowolona.
    Jedną z fajnych opcji jest to, że można zamówić sobie masaż do domu.
    naprawde super sprawauśmiechuśmiechuśmiech
    wielki uśmiech
    Cytuj
  • ZuzannaPigalle 23 gru 2014, 14:44
    a jaki salon masażu albo konkretnego masażystę z Warszawy moglibyście podpowiedzieć?
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum