Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Działki pola lasy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Działki pola lasy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • halcia60 16 lut 2011, 18:26
    mam owe takie posiadłości i proszę mi powiedzieć jak się za to zabrać???
    gdzie pozyskać inwestora chodzi mi o to aby sprzedać całoś pola lasy działki budowlane
    są to grunty położone w górach widoki piękne czy ktoś tam inwestuje jeszcze SUCHA BESKIDZKA proszę o podpowiedż podaję mój adres;hg2012@wp.pl pozdrawiam płacz
    Cytuj
  • 500nowelalaustawy 16 lut 2011, 19:26
    To są tereny górzyste idealne pod pensjonaty. Tylko opierając się o takie informacje nikt nie kupiłby w ciemno. Nie zawsze grunt rolny da się odrolnić - to zależy od klasy ziemi (nie wiem czy to tak dokładnie się nazywa). Poza tym lasu nie da się wyciąć ot tak sobie, bo kary szłyby by w dziesiątki milionów złotych.
    Budując w terenie górzystym geolog musiałby stwierdzić na rodzaju podłoża - jeśli jest to jakieś sypkie to raczej nikt tam niczego nie postawi. Nie wiadomo jeszcze co mówią miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego tj. co tam można stawiać.
    Jest dużo pytań a może i jeszcze więcej.
    Cytuj
  • halcia60 17 lut 2011, 18:57
    Bardzo dziękuję za odpowiedż i napiszę to co wiemwielki uśmiechwie działki są bardzo ładne napewno budowlane w pobliżu są zabudowania czyli media to są duże działki ok,36a te rolne to są róznej klasy 3i 4 lasów nie trzeba wycinać może ktoś ma tartak to jest inwestycja na przyszłośc
    chciałabym znaleśc nabywce na całe gospodarstwo ma się rozumiec tylko nie wiem gdzie takich szukać... pozdrawiam
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: Białe meble