Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Fototapeta, czy coś innego?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Fototapeta, czy coś innego?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 19 sie 2013, 15:48
    Jestem obecnie w fazie planowania remontu i uparłam się przed mężem, że chcę fototapetę w salonie! wielki uśmiech Tak było dopóki nie zobaczyłam Foto Obraz-ów, które jednak będą lepszym wyborem z tego względu, że ściana nadal będzie mogła być dodatkowo upiększona, co akurat nie jest możliwe przy fototapecie.
    Cytuj
  • D_Bukala 30 sie 2013, 12:19
    Fototapety to ciekawe rozwiązanie. Oczywiście zależy od indywidualnych upodobań.
    Fajnie wyglądają nawet w kuchni.
    Cytuj
  • Kajakarz 3 paź 2013, 9:34
    U nas od niedawna fototapeta z takim mega ogórkiem wisi w kuchni,
    ale już do pokoju dziecka to prędzej zdecydujemy się na jakieś fajne naklejki tematyczne - bo to zawsze mniejsze, i łatwiej da sie potem szybko wystrój zmienic na inne (wiadomo dziecko rośnie i wiecznie nie będzie mieć na ścianie Puchatka) uśmiech
    Cytuj
  • plny 6 lis 2013, 19:25
    Fototapety są bardzo trwałe, więc jak najbardziej polecam zakup takiej fototapety.
    Cytuj
  • anka889 25 sie 2014, 16:04
    Wg mnie to zależy od pomieszczenia, gdzie chcesz taką fototapetę umieścić. W salonie i przedpokoju - jak najbardziej. W kuchni, czy łazience - bardziej byłabym sobie pewna za coś w tylu grafiki za szkłem. Coś jak [url=http://www.druknaszkle.pl/]tutaj[/url] na pewno lepiej się sprawdzi uśmiech
    Cytuj
  • charlotte1991 7 sty 2015, 16:01
    Foto obrazy są fajne ale nie robią tego efektu wow co fototapety. Ja mam zamiar zamówić jedną do salonu i jedną do sypialni jakoś w lutym jak będziemy kończyć remont.
    Cytuj
  • kieta 8 sty 2015, 13:34
    Fototapeta jest fajna. Nie dość, że nie musisz dużo płacić, to bardzo ożywia pomieszczenie. Gdybym nie wynajmowała mieszkania, tylko miała swoje, to już dawno bym coś takiego zarzuciła na ścianę.
    Cytuj
  • fela 16 sty 2015, 20:12
    Mi się podobają fototapety w stylu retro takie jak te http://www.fotoboard.com.pl/fototapety/kolekcje/retro uśmiech może nie z tych pierwszych, ale te zdjęcia poniżej na te stronie BARDZO uśmiech teraz jestem na etapie przekonywania męża, ale on chyba mówi że nie tylko tak żeby się ze mną podroczyć wielki uśmiech
    Cytuj
  • losia 27 sty 2015, 18:52
    Powiem tak u mojej cioci fototapeta była jakieś 10 lat i nic się z nią nie stało.Jednak nie wiem jakie teraz są fototapety i jak z ich trwałością można pomyśleć nad czymś innym może doradź się kogoś
    Cytuj
  • AmeliaMi 23 wrz 2021, 12:27
    Fototapety na ścianę są na prawdę bardzo fajne. Ciekawe i tanie fototapety można zakupić lemonroom.pl. Za sprawą fototapety można diametralnie zmienić charakter wnętrza. Mieszkanie może być całe w tapecie kto co lubi, jak co lubi. Pokój, kuchnia, czy nawet łazienka może być w fototapecie. Sami zobaczcie
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: budowa