Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak urządzić małą kuchnię ?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak urządzić małą kuchnię ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Zonka25 30 gru 2019, 21:58
    Para wręcz poprawia jakość jedzenie, jest zdrowo i pysznie, też mam piekarnik z funkcją pary SteamBoost, jest rewelacyjny.
    Cytuj
  • Uncia 1 sty 2020, 16:43
    Piekarniki z parą to rewelacja, wrzucacie warzywa, troszkę mięska, chwila moment i jedzenie gotowe, szybko i smacznie no i zdrowo bez tłuszczu. Electrolux miał super pomysł z tymi piekarnikami.
    Cytuj
  • Luiziana 31 sty 2020, 16:19
    Kupić sprzety od Electroluxa. Kumpela zakupiła na przykład piekarnik CombiQuick fajnie się komponuje w kuchni a jedzenie
    Cytuj
  • ola_by_ola 19 mar 2020, 13:14
    Zgadzam się, że urządzenie domu/mieszkania nie jest proste i potrafi spędzić sen z powiek. Po kilku liftingach na własną rękę, zdecydowałam oddać moje mieszkanie w ręce profesjonalistów. Wpadły mi w oko projekty od REDLICKI STUDIO i już na etapie projektu wiedziałam, że to był strzał w 10! W 100% zrozumieli moje potrzeby. Bardzo polecam tę pracownię do współpracy!
    Cytuj
  • Brigget 25 mar 2020, 11:19
    Luiziana napisał:Kupić sprzety od Electroluxa. Kumpela zakupiła na przykład piekarnik CombiQuick fajnie się komponuje w kuchni a jedzenie
    A co ten piekarnik ma fajnego? To ten co ma termoobieg i mikrofalę?
    Cytuj
  • Hazel89 6 kwi 2020, 0:00
    Hej jeżeli szukasz inspiracji i pomysłów jak urządzić swoją kuchnie to może zaciekawi Cię ten artykuł http://www.kuchniaonline.pl/jak-urzadzic-kuchnie-aby-byla-funkcjonalna/ znajdziesz tam przydatne informację w jaki sposób ustawić wszystko w kuchni aby czuć się tam jak najlepiej.
    Cytuj
  • Luiziana 30 kwi 2020, 15:00
    Sprzetami od Electroluxa maja super piekarniik kompaktowy CombiQuick wszystkie funkcje a mało przestrzeni zajmuje
    Cytuj
  • Zyjka 27 maj 2020, 18:50
    Luiziana napisał:Sprzetami od Electroluxa maja super piekarniik kompaktowy CombiQuick wszystkie funkcje a mało przestrzeni zajmuje
    To ten z wbudowaną mikrofalą?
    Cytuj
  • Patka91 31 maj 2020, 11:53
    Mnie też się wydaje, że to ten z wbudowaną mikrofalą, fajne rozwiązanie dla małych kuchni.
    Cytuj
  • Igaa 12 sie 2020, 0:45
    Ja do swojej kuchni zakupiłam piekarnik SteamBoost i jestem z niego baaardzo zadowolona. Dzięki niemu mogę gotować w nim na parze i jest to bardzo wygodne. Ponad to piekarnik jest mega praktyczny i intuicyjny.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum