Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jakie podłogi najlepiej?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie podłogi najlepiej?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Zekonek 21 gru 2013, 14:00
    Jaką podłogę najlepiej waszym zdaniem położyć? Myślimy głównie o parkiecie, raczej nie panelach. Jaki gatunek drewna brać pod uwagę? Czy egzotycznymi warto się w ogóle interesować. To ma być w domu 76m2. Nie jest jakoś bardzo "eksploatowany".
    Cytuj
  • mp-bud 21 gru 2013, 19:31     (ostatnio zmieniony przez autora 16 sty 2014, 20:19, w całości zmieniany 1 raz)
    Podłoga drewniana na lata to profesjonalnie położony i polakierowany parkiet. Ewentualnie gruba deska też na zasadzie parkietu. Trochę gorszy ale też w miarę jest gotowy parkiet np Jabłońskiego ale poważnym problemem są ekipy parkieciarskie. Brakuje profesjonalnego wykonania i znajomości tematu - Klient najczęściej kupuje z montażem bo wiadomo jest taniej ze względu na różnice w vacie a przyjeżdzają młode szczawiki co mają grosze za m2 i odwalają kichę. Sporo się tego na oglądałem chociażby w tym roku.

    www.mp-bud.com.pl
    Cytuj
  • lizardqueen 27 gru 2013, 11:31
    Zgadzam się z powyższym. Grunt, żeby wykonali to profesjonaliści, inaczej nawet najlepszy gatunek drewna nie pomoże.
    Cytuj
  • indonezja 30 gru 2013, 20:48
    wg mnie drewno to zawsze o niebo lepiej niż panele u siebie mam panele i juz sie wypaczyły poobdzierały a rodzice założyli mega drogą podłogę drewnianę śliczna jest i bardzo wytrzymała uśmiech my niedługo bedziemy sie starać o te dotacje: mieszkanie dla młodych i na pewno zainwestujemy w lepszą podłoge bo wymiana paneli przy dziecku co 3 lata to mus ..
    Cytuj
  • Nessie 30 gru 2013, 21:46
    Ja też wolę drewno niż panele - jest trwalsze i ładniej wygląda. Przy okazji polecam artykuł o podłogach do poczytania:
    http://www.pytanieomieszkanie.pl/podlogi/p-r-m-a-3738-podlogi_drewniane_-_czy_sa_eko_/drewno.htm
    Cytuj
  • Zekonek 4 sty 2014, 19:06
    lizardqueen napisał:Zgadzam się z powyższym. Grunt, żeby wykonali to profesjonaliści, inaczej nawet najlepszy gatunek drewna nie pomoże.
    No racja, a gdybyś miała wskazać jakichś profesjonalistów, to kto by to był?
    Cytuj
  • ciekawski1a 5 sty 2014, 15:16
    Ja bym wybrał egzotyczny i na to lakier chyba ze wolisz połysk więc lakier. Na końcu jest fajny efekt inny niż w tradycyjnym drewnie.
    Cytuj
  • Tumarylla 8 sty 2014, 22:10
    A jaką Panowie macie opinię o olejowskach twardych na mocno eksploatowanych podłogach? Znalazłam takie coś i szukam opinii, jak to się sprawdza w praktyce. Bo na fotkach i w salonie pięknie, i zapach świetny, a realnie zapłacę i co w zamian będę miała - trwałą podłogę czy gniota do remontu za rok?
    Cytuj
  • lizardqueen 10 sty 2014, 12:11
    Zekonek napisał:[
    No racja, a gdybyś miała wskazać jakichś profesjonalistów, to kto by to był?
    Sprawdź Parkiet Studio. Ofertę mają bogatą i na wykonanie też narzekać nie można.
    Cytuj
  • MartynKa79 8 maj 2014, 15:20
    Podłogi podłogami, ale ja lubię jak wnętrzu dodaje przytulności jakiś [url=http://]dywanik[/url]. uśmiech
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum