Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Wybór drzwi antywłamaniowych

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wybór drzwi antywłamaniowych

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Indygoo 27 gru 2013, 18:48
    To sprawa niełatwa - wypadałoby dopisać. Postanowiliśmy wymienić u siebie drzwi w mieszkaniu. Nie chodzi może o drzwi do kasy pancernej, ale mogłyby jednak posiadać profil antywłamaniowy. Co moglibyście polecić z tego typu drzwi? Jakie wziąć pod uwagę i na jakie parametry zwrócić uwagę?
    Cytuj
  • mp-bud 27 gru 2013, 18:51     (ostatnio zmieniony przez autora 16 sty 2014, 20:19, w całości zmieniany 1 raz)
    Było o tym pisane całkiem niedawno - identyczny temat - poszukaj.

    www.mp-bud.com.pl
    Cytuj
  • hasanna 31 gru 2013, 11:50
    Gerdy mają całkiem dobry wybór uśmiech
    Cytuj
  • Wodnikowa 11 sty 2014, 22:08
    Masz tutaj wspomniany temat: http://www.favore.pl/forum/remonty-budowa-wnetrza-i-ogrody/drzwi-zewnetrzne-jaki-material,2523,0.html Nawet polecałam tam już Gerdę. Mają istotnie drzwi z górnej półki, jeśli mowa o antywłamaniowych i bezpiecznych.
    Cytuj
  • 12 sty 2014, 16:13     (ostatnio zmieniony przez autora 12 sty 2014, 16:18, w całości zmieniany 1 raz)
    Wodnikowa napisał:Masz tutaj wspomniany temat: http://www.favore.pl/forum/remonty-budowa-wnetrza-i-ogrody/drzwi-zewnetrzne-jaki-material,2523,0.html Nawet polecałam tam już Gerdę. Mają istotnie drzwi z górnej półki, jeśli mowa o antywłamaniowych i bezpiecznych.
    Ja bym się zastanowił nad stwierdzeniem " górna półka " bo szanowna Pani z czego to wnioskuje? Rozumiem, że użytkowała Pani tak około 50 szt tych drzwi i myślę że podobną ilość jak nie większą Pani montowała. Czy tak? Jeśli tak to biorę na klatę i zgoda. Ale jeśli nie to powiem Pani - po swoich trochę też monterskich doświadczeniach, że Gerda na przestrzeni ostatnich lat sporo straciła z jakości a wymusiła to konkurencja i to nie jakościowa tylko cenowa. Za śmieszne pieniądza można kupić taki chłam, że głowa boli ale niestety Gerda musiał i z tym się zmierzyć. Powstała nawet firma - córka " Gerdex" żeby nie niszczyć marki głównej ale to nie wiele dało i sami musieli szukać oszczędności i nie są już dziś taką rewelacją jak byli jeszcze 6-8 lat temu.
    Jest np: niemiecka Omega, która jakością rygli bije Gerdę na głowę. A to tylko mały przykład.
    Fakt jak się wpisze w google " drzwi antywłamaniowe" to Gerda króluje ale duży marketing reklamowy nie oznacza dużej jakości.
    Cytuj
  • semilemi 25 sty 2014, 18:03
    Gerda robi/ła bardzo dobre drzwi antywłamaniowe (miałem w wynajmowanym mieszkaniu) ale pytanie ile się płaci za jakość drzwi a ile za marketing. Chodząc po forach budowlanych widać, że każdy poleca Gerdę ale po obejrzeniu 2-3 for internetowych widać, że są to te same osoby i ten sam sposób reklamowania. Jest sporo bardzo dobrej jakości drzwi w naszym kraju ale o nich ciężko znaleźć jakiekolwiek opinie.
    Wystarczy przejść po sklepach aby dowiedzieć się co jest dobre, bo skoro w kilku konkurencyjnych sklepach mówią zawsze 2-3 marki to znaczy, że coś w tym jest. Szczególnie, że na wystawie jest 10 producentów a polecani są Ci ze średniej półki cenowej.
    Mi podawali nazwy Stolpaw, K&P oraz Wikęd. Nie kupiłem żadnych z nich bo nie starczyło pieniędzy i teraz mam chińskie "coś" z czego nie jestem zadowolony. Była jesień i było w miarę OK, jest zima i jest tragedia. Jak to mówią - biedny kupuje drożej, bo raz coś co się rozleci po pół roku a drugi raz coś porządnego.
    Cytuj
  • 26 sty 2014, 11:57
    Oczywiście, że tak. Gerda to przede wszystkim marketing. Produkty mają dobre - owszem ale nie przesadzajmy, że to super-hiper jakość i nic poza Gerdą na rynku się nie liczy. Gerda to ogromna firma nie tylko robiąca drzwi i stać ją na seo marketing, kupowanie blogów, kupowanie wpisów na forach czy linkowanie swoich stron. To samo robi Castorama - ostatnio wyczytałem wpis Pani pisze tak: w Castoramie znajdziecie państwo najtańsze ceny w danym regionie - najtańsze ceny na niebiesko i z przekierowaniem na ich stronę? co to jest? to jest typowy opłacony seo marketing. Ludzie się uczą i poznają już pomału tego typu techniki i kierują się własnym zdaniem a nie tym co ktoś najczęściej za kasę pisze na forach - pisze anonimowo lub z nikiem i piszę w 95% głupoty i ciemnotę.
    Cytuj
  • tomasz_ 26 sty 2014, 20:11
    Też muszę szybko kupić jakieś drzwi, tylko do biura bo złodzieje zniszczyli. W moim przypadku drzwi były stare. Nawet jakby co, złodzieje dostali się przez okna, a wyszli rozwalając drzwi. Właśnie zastanawiam się nad sensownością zakupu takich antywłamaniowych. Większość na rynku to szajs, a trzeba płacić dużo więcej. Te z górnej półki nie są w moim zasięgu finansowym. Rozsądniej byłoby różnicę w cenie przeznaczyć na zabezpieczenie okien. Tylko zarządca budynku nie zgadza się na kraty itp. Jestem w trakcie kłótni, skoro nie pozwala to chyba we własnym zakresie powinien zabezpieczyć budynek..
    Cytuj
  • 27 sty 2014, 17:03     (ostatnio zmieniony przez autora 27 sty 2014, 17:04, w całości zmieniany 1 raz)
    A jak motywuje swoje zdanie?
    Jest to co prawda ingerencja w fasadę budynku ale rzadko się spotyka takie bóle.
    Załóż rolety antywłamaniowe od wewnątrz palantowi na złość - haaaaaa
    Cytuj
  • hipcio 31 sty 2014, 16:59
    Drzwi antywłamaniowe to podstawa. Warto jeszcze wykupić ubezpieczenie. Optymalnym rozwiązaniem będzie montaż systemy antywłamaniowego do domu. Coraz częściej Polacy decydują się na tego typu rozwiązania, ponieważ trzymamy w domach czy mieszkaniach coraz więcej wartościowych rzeczy. Aby poznać koszta jakie się z tym wiążą należy wejść na tą witrynę http://www.mieszkajbezpiecznie.pl/konfigurator-systemu-alarmowego/ i skonfigurować optymalne rozwiązanie. Kreator zapyta o kilka podstawowych danych (jak wielkość nieruchomości, zastosowana technologia itd). W odpowiedzi otrzymasz plik pdf z wyszczególnieniem podzespołów i kosztów z tym związanych.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum