Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Korek w łazience - dobry pomysł?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Korek w łazience - dobry pomysł?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • franusia 12 gru 2010, 22:34
    Od jakiegos czasu noszę się z pomysłem wyłożenia łazienki korkiem. To znaczy kiedyś tam czytałam o zaletach korka, wtedy mi się zamarzyło... ale trochę niedowierzam mimo wszystko, że korek sie nadaje do takeigo wilgotnego pomieszczenia. Licze na opinie o tym pomyśle, sprzedawcom nie do końca mozna ufaćprzymrużenie oka Może ktos z Was ma korek w łazience?
    Cytuj
  • kaziu 13 gru 2010, 1:15
    Sam nie mam, ale znajomi od kilku lat mają łazienkę w korku (i nie tylko) sa chyba zadowoleni, bo ciągle mnie namawiająprzymrużenie oka Mają coś takiego jak korek laminowany, to całkowicie zabezpiecza go przed wodą. Moge stwierdzić, że po kilku latach wyglądają jak nowe.
    Cytuj
  • 30m1n1k4 13 gru 2010, 6:09
    Moi rodzice mają w łazience korek woskowany i też jest ok. Podłoga korkowa jest bardzo przyjemna w dotyku, jakby miekka i ciepła. Nie do konca mi się podoba wizualnie, ale jak komus pasuje to fajnieuśmiech
    Cytuj
  • nafnafff 13 gru 2010, 7:56
    Mnie też pod względem estetyki nie przekonuje korek, ale słyszałam, że walory użytkowe sa warte polecenia. Także co się komu podobaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Bandito 13 gru 2010, 9:32
    Kładlem w łazience korek, w miejscach gdzie się leje woda czyli przy wannie, umywalce można dac korek laminowany, a w pozostałych miejscach wystarczy korek surowy. Jest bardzo trwały.
    Cytuj
  • Yago 13 gru 2010, 12:52
    ja mam w domu od kilku lat podłoge z korka, sam ja układałem i lakierowałem i twierdze, że to bardzo łatwe. Panele korkowe kładzie sie na klej, na równe podloże, bo wszelkie nierówności będzie czuć przez korek. Dałem cztery warstwy lakieru i jesli miałbym coś doradzić to polakierować chociaż raz przed kładzeniem, żeby w trakcie roboty nie porobiły sie zabrudzenia trudne do usunięcia. Wyglada świetnie, chociaż ma już z sześć lat.
    Cytuj
  • becia_koronczarka 13 gru 2010, 15:39
    Po korku bardzo przyjemnie się chodzi. Pewnie nie do każdego stylu pasuje, ale na pewno sprawdza się w łazience!
    Cytuj
  • franusia 13 gru 2010, 17:38
    Aż cztery warstwy lakieru? Jestem w szoku. Pytanie czy pod taką grubą warstwą czuć jeszcze te przyjemną miękkość korka, na której właśnie mi tak zależy.
    Cytuj
  • Bandito 13 gru 2010, 19:28
    Polakierowany korek ma twardą powłokę, ale i tak jest wrażenie jakby się chodziło po czymś lekkim... Co do lakieru to korek pije jak głupiuśmiech
    Cytuj
  • latynowska8 13 gru 2010, 22:54
    Też mam korkową podłogę w łazience i bardzo sobie chwalę. Wspaniale wygłusza, co się docenia mieszkając w blokuuśmiech Optycznie też bardzo ładnie wygląda i ociepla mieszkanie. Ja jestem gorącą zwolenniczką korka.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum