Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Który market budowlany najtańszy?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Który market budowlany najtańszy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 11 sie 2015, 11:53
    Sprawdzony i z bardzo dobrym stawkami - http://budujmy.eu/
    Ale tak czy siak, przy każdym zakupie radzę po prostu odpowiednio to porównywać.
    Tzn. sprawdźcie cenę, parametry i na tej podstawie podejmujcie decyzję.
    Cytuj
  • szarlottka 14 sie 2015, 0:36
    Ja właśnie przymierzam się do kupna mieszkania i jak juz dopnę swego to dopiero zacznie się szał kupowania materiałów do wykończenia eM przymrużenie oka Szczerze nie mogę się doczekać, mam 1000 pomysłów na minutę. Materiały pewnie będę kupować w castoramie bo mam najbliżej uśmiech
    Cytuj
  • hanka100 24 sie 2015, 22:46
    Jeśli będziesz urządzać piwnicę lub spiżarnię to pamiętaj by wcześniej zerknąć na asortyment w tym sklepie e-regaly.pl . Na pewno przydadzą się tobie regały metalowe
    Cytuj
  • 25 sie 2015, 19:05     (ostatnio zmieniony przez autora 25 sie 2015, 19:11, w całości zmieniany 1 raz)
    szarlottka napisał:Ja właśnie przymierzam się do kupna mieszkania i jak juz dopnę swego to dopiero zacznie się szał kupowania materiałów do wykończenia eM przymrużenie oka Szczerze nie mogę się doczekać, mam 1000 pomysłów na minutę. Materiały pewnie będę kupować w castoramie bo mam najbliżej uśmiech
    gdzie? Jak słyszę od szefa że klient będzie kupował materiały w castoramie szczególnie wykończeniowe - końcowe to mówię szefowi żeby brał za robotę drugie tyle bo klient ma kasę na zbyciu i szaleje. To najdroższy sklep w Polsce tak jak i każdy market.
    A jak chcecie przykłady bo się zaraz burza zrobi to ostatnio klient był taki mądry i stwierdził że sobie kupi gniazda w castoramie. Nie wiem czego się bał bo mu szef zaproponował że kupi sam - może myślał że w kanapki będziemy chować jego gniazda. Miał 46 szt 230v z uziemieniem. I poszedł głupek do casto i zapłacił ciemniak 16 zł za szt Legranda Niloe biały. A w prostej hurtowni elektrycznej takie gniazda chodzą po 5,70 zł za szt. Pomijam że szef ma jeszcze rabat więc wyszło by koło 5 zł. Ale jak ludzie barany to niech bulą. Zaznaczam że to tylko drobny przykład robienia w wała ludzi w marketach budowlanych.
    Cytuj
  • fleszyn 15 paź 2017, 12:22
    Ponawiam pytanie Gdzie polecacie się wybrać?
    Cytuj
  • elfka 17 paź 2017, 13:54
    mieszkam niedaleko Castoramy i z okna mam widok na ich parking. Od siódmej rano gdy otwierają do dwudziestej pierwszej, kiedy sklep jest zamykany cały parking jest zastawiony samochodami. Jak ktoś miałby ochotę prawdzić jak Polacy spędzają niedziele to zapraszam do Castoramy o 10. Całe rodziny robią tam zakupy. Gdy muszę zrobić większe zakupy to szukam promocji w sklepach internetowych, ale jak coś pojedyńczego to najczęściej chodzę do Castoramy bo najbliżej.
    Cytuj
  • veganka 15 lis 2017, 12:29
    to zależy pewnie jaki produkt, ja np. w Obi kupuję ledy active ejta, mają największy wybó no i do tego najelpsze ceny więc padło na nich.
    Cytuj
  • JKN 16 lis 2017, 7:13
    To zależy. Przykładowo jeżeli budujemy dom warto pierw skontaktować się z lokalnymi dostawcami materiałów budowlanych. Często da się z nimi porozumieć w sprawie nieodpłatności za transport czy bezpłatnego zwrotu niewykorzystanych materiałów.
    Cytuj
  • feliks85 2 paź 2018, 11:48
    nie wiem u siebie w miescie mam majstra lerła merlę obi castorame ale nie za bardzo wiem gdzie jest najtaniej
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: ekologiczne szambo