Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Oświetlenie LED Oszczędzaj pieniądze, zdrowie i środowisko naturalne!, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Oświetlenie LED Oszczędzaj pieniądze, zdrowie i środowisko naturalne!

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • iwciaa77 18 lis 2012, 8:42
    Pewnie masz rację tylko, że jest mnóstwo różnych producentów i ceny też są bardzo różne. Jeśli chce wymienić oświetlenie to brać od tych z najwyższej półki to nie lada wydatek. Na pewno później to się zwróci, ale wyłożyć kasę trzeba. Znalazłam produkty firmy Active Jet. Znacie ta firmę? Jakie ma opinie?
    Cytuj
  • jarek7 23 lis 2012, 9:12
    wcale nie musisz wydawać fortuny, wspomniane przez ciebie active jet to polski producent. zdarzyło mi się kupić ich swietlówki - wcale nie są bardzo drogie a jakość dobra
    Cytuj
  • aniechto 23 lis 2012, 14:05
    mi Aktive Jet kojarzy się tylko z tuszami do drukarek. Ja kupiłem link żarówki LED GU10 3,5W wzamian za 35W halogeny w oprawkach wbudowywanych i efekt jest ten sam.
    Cytuj
  • Marta30S 23 lis 2012, 16:48
    Ja też coś nie kojarzę tej firmy, a żarówki diodowe (takie jak tu), to kupowałam właśnie z ekotaniej - za coś ok 17 zł sztuka, więc myślę, że dość tanio.
    Jak się dziś poszpera w sieci, to zawsze coś się da zaoszczędzić, choć to nie to samo co stara żarówa za 3 zł, no ale cóż... eko eko przymrużenie oka
    Cytuj
  • jarek7 24 lis 2012, 11:06
    też do tej pory kojarzyłem tylko z tuszami (zresztą bardzo dobrymi bo używam), ale mają w swojej ofercie także świetlówki, halogeny, diody i taśmy led. Sam się zaskoczyłem ich sporym asortymentem, kupiłem z ciekawości i jestem zadowolony z ich jakości
    Cytuj
  • iwciaa77 26 lis 2012, 8:42
    Własnie i cen też nie mają z tego co widziałam wygórowanych. Pozatym naprawdę informacje na opakowaniu zgadzają się z jakościa produktu, a z tym jest róznie u innych producentów. Więc warto zaryzykować i wypróbować. Ja jestem zadowolona przymrużenie oka
    Cytuj
  • iwciaa77 26 lis 2012, 8:47
    Marta30S napisał:Ja też coś nie kojarzę tej firmy, a żarówki diodowe (takie jak tu), to kupowałam właśnie z ekotaniej - za coś ok 17 zł sztuka, więc myślę, że dość tanio.
    Jak się dziś poszpera w sieci, to zawsze coś się da zaoszczędzić, choć to nie to samo co stara żarówa za 3 zł, no ale cóż... eko eko przymrużenie oka
    Ceny ledów są na pewno wyższe, ąle nie oszukujmy się są trwalsze i nie trzeba mieć szuflady zapasu. Pozatym mamy troche spokoju, że nie trzeba chodzić za domownikami ciagle im przypominając o gaszeniu światła, bo w niektórych pomieszczeniach w domu świecące non stop są zbędne.
    Cytuj
  • Kajakarz 26 gru 2012, 11:48
    Z tą szufladą zapasów to racja...
    Lepiej mieć parę żarówek LED (ja mam z swiatswiatla.pl - dobra cena), niż szukać zwykłych, ktorych i tak już dzisiaj bodaj nigdzie nie ma.
    No a energooszczędność zdecydowanie wyższa.
    Cytuj
  • sonique321 27 gru 2012, 15:03
    A słyszeliście może o świeczkach LEDowych? Ja dowiedziałam się, że takie istnieją z innego forum. Osobiście preferuje stare z knotami, ale może kogoś zainteresują!wielki uśmiech
    Cytuj
  • iwciaa77 27 gru 2012, 20:47
    Powiem szczerze, że nie słyszałam. Mam tylko jakieś dziwne przeczucie, że troche sobie z nas żartujesz. Jesli nie to przepraszam, ale nie lubie takich zagrywek. Co do lamp ledowych to naprawdę warto. Trochę pomoc możemy naszej kieszeni, trochę środowisku. więc trzeba zapomnieć o starych żarówkach i iść do przodu.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum