Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Schody i oświetlenie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Schody i oświetlenie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • klikor 7 maj 2013, 12:05
    A jakie oświetlenie schodów i przedpokoju? Widziałem dużo możliwości i ciężko się zdecydować. No i trzeba jakoś zaplanować instalację bo dużo jest opraw na różne napięcie i ciężko jak dla mnie to ogarnąć. Co jest modne a czego stanowczo unikać?
    Cytuj
  • basker 10 maj 2013, 11:37
    Proponuję [url=http://]oświetlenie schodów[/url] i oświetlenie przedpokoju zrobić za pomocą taśm Led. Są łatwe w użyciu, ponieważ na odwrocie posiadają taśmę klejącą ułatwiającą montaż.. W montażu pasków ledowych mogą pomóc nam profile. Są one w w takich kształtach, które zasłaniają samo źródło światła LED, kierując je na eksponowany obiekt.Można również zastosować oprawy led, które możemy wbudować w ścianę.
    Cytuj
  • erykit 10 maj 2013, 16:05
    Ja również uważam, że w przypadku schodów dobrze będzie zastosować oświetlenie LED. Sam posiadam takie rozwiązanie w domu i jest bardzo wygodne. Możesz na przykład zamontować taśmy Led.
    Są łatwe w montażu i można za ich pomocą rozprowadzić światło w całym mieszkaniu.
    Takie rozwiązanie jest ponadto energooszczędne.
    Cytuj
  • mermer 7 cze 2013, 22:35
    W tym temacie najlepiej doradzi Ci specjalista.
    Cytuj
  • zylek 16 lip 2013, 11:23
    Zobaczcie projekt na zdjęciu, to dopiero wypasione schody, prawda? ;-)
    Cytuj
  • karol_557 19 lip 2013, 10:35
    Ja planuję zrobić coś takie schody Oświetlenie jest delikatne ale myślę, że wystarczające.
    Cytuj
  • Pelazealia 19 lip 2013, 12:47     (ostatnio zmieniony przez autora 19 lip 2013, 12:47, w całości zmieniany 1 raz)
    Popieram karol, delikatnie i dyskretnie. Nie powinno też sprawiac wielu problemów z instalacją. Tak czy innaczej poprzeglądaj strony producentów i poszukaj inspiracji w katalogach, powodzenia!

    Cytuj
  • pawelpiotr 2 wrz 2013, 14:22
    Tutaj masz linka do różnych opraw ledowych, zobacz może znajdziesz coś dla siebie, co Ci się spodoba http://i-ledy.pl/pl/c/Schodowe-LED/68/2
    Cytuj
  • waloria 3 wrz 2013, 9:07
    karol_557 napisał:Ja planuję zrobić coś takie schody http://muratordom.pl/wnetrza/podlogi-i-schody/rozne-sposoby-wykonczenia-schodow-zelbetowych-wewnatrz-domu-galeria,125_10019.html?&photo=32112#gallery
    Oświetlenie jest delikatne ale myślę, że wystarczające.
    Bardzo ładne, oświetlenie idealne.

    Cytuj
  • ElaW 19 lis 2013, 19:10
    Tak oświetlenie ledowe to dobre rozwiązanie. Żarówki LED od OSRAM pomogą oszczędzić aż do 80% energii- bardzo dużo. Dlatego u mnie żarówki LEDowe są już niemal w całym domu.
    Do schodów polecam mocne żarówki LED, aby schody były dobrze oświetlone- aby sie na nich nie potknąć. Takie jest moje zdanie.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: pralka do zabudowy