Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Wszystko o kuchni., strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wszystko o kuchni.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kor25 4 sie 2014, 21:03
    Bardzo gustowne.
    Cytuj
  • sloneczko9 11 sie 2014, 12:40
    A w jakich sklepach kupujecie akcesoria do kuchni ? Może podzielimy się tutaj dobrymi informacjami? Ja w ostatnim czasie zamówiłam sobie kilka przydatnych gadżetów w sklepie Black Red White: http://www.dekoracje.brw.com.pl/kuchnia/akcesoria-kuchenne/ , a że większość z nich jest bardzo ciekawych z wyglądu to ożywiły nieco kuchnię uśmiech
    Poniżej zdjęcie wagi, z której jestem najbardziej zadowolona ( ma dużą czułość):
    http://www.dekoracje.brw.com.pl/gfx/dekoracje/_thumbs/sklep_oferta/1638/THK-043181_SM,lFqZwl-ja1OY5YVUlA.JPG
    Cytuj
  • konto_usuniete_415600 13 sie 2014, 15:29
    - wpis usunięty przez moderatora -
  • kifonda 6 sie 2015, 21:47     (ostatnio zmieniony przez autora 7 sie 2015, 19:54, w całości zmieniany 1 raz)
    Ale chcesz namiar na sklep czy inspiracje? Bo np. [url=http://www.castorama.pl/produkty/wykonczenie/plytki-scienne-podlogowe-i-elewacyjne/plytki-podlogowe.html]płytki podłogowe[/url] oraz armaturę kupowałam w Castoramie. Nie wiem czy ta wiedza Ci w czymś pomoże.
    Cytuj
  • zagubiona 21 sie 2015, 14:54
    Podstawa w kuchni to lodówka, kuchenka gazowa, a może płyta i jak rodzinka spora to zmywarka. To wszystko znajdziesz na stronie
    Sama często z niej korzystam, A zaznaczę jeszcze, że te wszystkie sprzęty możesz dostać w zabudowie lub nie. Transport urządzeń jest dobrze zabezpieczony.
    Cytuj
  • sylwia4012 11 wrz 2015, 22:34
    Małe elementy dekoracyjne albo akcesoria kuchenne można dostać, często w promocji na StrefaUlubiona. Zobaczcie hit mojej kuchni - silikonowy wałek do ciasta - myślę, że przyda się każdej kucharce/piekarnicy uśmiech Fajne są tez foremki do babeczek i mata do rolad uśmiech
    Cytuj
  • ondak 14 wrz 2015, 11:31
    Ja mam wielką manię kupowania rożnych gadżetów i elementów dekoracyjnych do mojej kuchni. Ale nie mam jednego określonego sklepu w którym je kupuję, choć bardzo często robię takie zakupy w IKEA, głównie dlatego że jak dla mnie wszystko jest bardzo praktyczne i funkcjonalne, a przy tym oczywiście efektowne. Często też kupuję różne rzeczy w pepco, zarówno do kuchni jaki i do domu. Są to niedrogie rzeczy, a bardzo efektowne i już kilka elementów może w zupełności odmienić każde wnętrze. Często też zaglądam do home and you
    Cytuj
  • Luiziana 7 sie 2019, 12:43
    Dla mojej rodziny dobra kuchnia to dobry sprzęt. Dlatego wybraliśmy Electroluxa. Zastanawiamy się teraz nad piekarnikiem SteamBake, ma przycisk pary i gwarantuje wspaniałe wypieki. Chyba niedługo zakupię
    Cytuj
  • Uncia 18 sie 2019, 13:23
    A jaką płytę indukcyjna polecacie? Zastanawiam się nad 600 SENSE SenseBoil, ponoć na tej płycie nic nie wykipi a to mój odwieczny problem wielki uśmiech
    Cytuj
  • Lilka32 19 sie 2019, 19:26
    Płytę to ja mam 600 FLEX Infinite, bardzo ładnie się prezentuje, ma też funkcję Hob2Hood – płyta włącza okap i steruje nim automatycznie uśmiech
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum