Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Czy światła mijania są naprawdę potrzebne ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy światła mijania są naprawdę potrzebne ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • just_jack 12 sie 2010, 10:42
    Miesiąc temu wróciłem do kraju po dość długim okresie emigracji. Wracając do domu przejechałem przez Anglię, Francję, Belgię i Niemcy. W końcu dojechałem do polskiej granicy, a tam znak " światła mijania 24h". O co chodzi w całej unii europejskiej ludzie radzą sobie bez świateł, tylko w Polsce są one potrzebne do życia?
    Cytuj
  • domik 12 sie 2010, 13:48
    Światła mijania są potrzebne, ponieważ bez nich dostaniesz mandacik język
    Cytuj
  • ajan 12 sie 2010, 16:56
    Może PiS nie zawsze ma rację, ale przynajmniej chcieli znieść obowiązek używania świateł mijania w okresie letnim.
    Cytuj
  • decybel 12 sie 2010, 20:44
    Nie mam pojęcia czemu przepis o używaniu świateł został wdrożony ! Kto przy zdrowych zmysłach mógł wpaść na tak genialny pomysł ?
    Cytuj
  • pomarynczka 13 sie 2010, 0:25
    Moim zdaniem pomysł o wprowadzeniu nakazu używanie świateł nie był wcale zły. Dzięki nim samochody na drogach są bardziej widoczne. Może nie odgrywa to znaczącej roli przy jeździe po mieście, ale w trasie włączone światła mijania zdecydowanie poprawiają bezpieczeństwo.
    Cytuj
  • decybel 13 sie 2010, 1:57
    Po wprowadzeniu tego przepisu liczba wypadków wcale nie zmalała. Wzrosło natomiast spalanie paliwa w naszych samochodach, emisja dwutlenku węgla do atmosfery i kwoty jakie płacimy na stacjach benzynowych za paliwo. Mam nadzieję, że ten przepis zostanie zniesiony !
    Cytuj
  • ragik 13 sie 2010, 8:04
    W Europie, poza krajami skandynawskimi, nigdzie taki przepis nie obowiązuje. Czemu wiec w Polsce, mamy obowiązek używania świateł mijania przez cały rok ? Moim zdaniem Pis poprzez swoją propozycje stara się tylko pozyskać wyborców, ale mi to nie przeszkadza. Mam nadzieję, że nie będę już musiał, używać tych przeklętych świateł w okresie wiosenno letnim wielki uśmiech
    Cytuj
  • farko 13 sie 2010, 10:07
    Włączenie świateł mijania podczas jazdy w okresie wiosenno-letnim ma taki sam wpływ na bezpieczeństwo jazdy, jak obrazek ze świętym Krzysztofem wciśnięty w dowód rejestracyjny pojazdu.
    Cytuj
  • ragik 13 sie 2010, 12:15
    farko napisał:Włączenie świateł mijania podczas jazdy w okresie wiosenno-letnim ma taki sam wpływ na bezpieczeństwo jazdy, jak obrazek ze świętym Krzysztofem wciśnięty w dowód rejestracyjny pojazdu.
    Jesteś w błędzie drogi kolego ! Obrazek św Krzysztofa zdecydowanie bardziej wpływa na bezpieczeństwo jazdy !
    Cytuj
  • proteinka 13 sie 2010, 15:20
    Po co wprowadzili nakaz całorocznej jazdy na światłach, skoro teraz chcę go znieść ? Nie mogli wtedy wszystkiego porządnie przemyśleć ?
    Cytuj
1 2 z 2  
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum