Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Jak przygotować samochód do zimowych warunków?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak przygotować samochód do zimowych warunków?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jamak 10 wrz 2010, 14:34
    Jeżeli masz stary akumulator, to zdecydowanie warto zaopatrzyć się w kable rozruchowe.
    Cytuj
  • adomink 10 wrz 2010, 17:59
    jamak napisał:Jeżeli masz stary akumulator, to zdecydowanie warto zaopatrzyć się w kable rozruchowe.
    Po co wydawać kasę na kable rozruchowe. Przecież zawsze można wziąć akumulator pod pachę i zabrać go do domu szczególnie jeśli temperatury są bardzo niskie wielki uśmiech
    Cytuj
  • jamak 10 wrz 2010, 18:58
    adomink napisał:Po co wydawać kasę na kable rozruchowe. Przecież zawsze można wziąć akumulator pod pachę i zabrać go do domu szczególnie jeśli temperatury są bardzo niskie wielki uśmiech
    A dodatkowo stanowi to pewnego typu zabezpieczenie złodziejami samochodów. Koleś przecież daleko nie zajedzie bez akumulatora wielki uśmiech
    Cytuj
  • Bogusz 10 wrz 2010, 21:48
    Trzeba być przygotowanym na wszystko. Przed nastaniem mrozów postaraj się wiec zaopatrzyć w odmrażacz do zamków.
    Cytuj
  • dunka 10 wrz 2010, 22:08
    I jeszcze skrobaczka do szyb lub środek w sprayu do usuwania lodu wielki uśmiech
    Cytuj
  • masztalesz 10 wrz 2010, 23:01
    dunka napisał:I jeszcze skrobaczka do szyb lub środek w sprayu do usuwania lodu wielki uśmiech
    Na szczęście nie muszę się tym przejmować bo mam podgrzewane przednie i tylne szyby wielki uśmiech
    Cytuj
  • Bogusz 11 wrz 2010, 0:44
    Cwaniaczek
    Cytuj
  • mallutka 29 kwi 2013, 23:59
    A korozji pozbywacie się przed zimą czy czekacie z naprawą do wiosny?
    Cytuj
  • mis-kos 5 maj 2013, 22:12
    mallutka napisał:A korozji pozbywacie się przed zimą czy czekacie z naprawą do wiosny?
    Ja poczekałem te kilka miesięcy. W sumie nie wiem, czy dobrze zrobiłem, bo rdza się rozprzestrzeniła i teraz musiała zostać wykonana taka naprawdę profesjonalna [url=http://]konserwacja[/url]. No ale mam gwarancję na 5 lat i po roku będę mógł przyjechać na uzupełnienie ewentualnych ubytków.
    Cytuj
  • marekJan 3 lip 2015, 2:44     (ostatnio zmieniony przez autora 12 lip 2015, 14:21, w całości zmieniany 2 razy)
    Karoserię, lakier trzeba zabezpieczyć, najlepiej powłoką ochronną w serwisie lakierniczym (moim zdaniem jeden z lepszych w Warszawie to www.naprawy-nadwozi.pl ). Najlepsze powłoki są czterowarstwowe i takich bym szukał na waszym miejscu.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum
Poprzednia: Bieżnik w oponie