Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Pęknięta szyba w samochodzie, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pęknięta szyba w samochodzie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kamala 14 sie 2010, 13:41
    Czy ktoś orientuje się może ile kosztuje taka przyjemność ???
    Cytuj
  • finemon 14 sie 2010, 14:51
    Cena naprawy szyby jest wyraźnie niższa od kosztów, które ponosi się przy wymianie szyby na nową. Koszt naprawy takiego pęknięcia to 100 do 160 zł. Za nową szybę płaci się znacznie więcej.
    Cytuj
  • rombek 14 sie 2010, 17:30
    kamala napisał:Czy ktoś orientuje się może ile kosztuje taka przyjemność ???
    Może się okazać, że nie będziesz musiała zapłacić nawet złotówki. Wiele firm ubezpieczeniowych zapewnia bezpłatną naprawę uszkodzonej szyby. Naprawa taka nie ma wpływu na posiadane zniżki ubezpieczeniowe.
    Cytuj
  • beacia_ 14 sie 2010, 18:30
    A co jeśli pęknięcie jest większe? U mnie na szybie pojawiła się pajęczynka o promieniu 3 cm płacz
    Cytuj
  • rombek 14 sie 2010, 22:10
    beacia_ napisał:A co jeśli pęknięcie jest większe? U mnie na szybie pojawiła się pajęczynka o promieniu 3 cm płacz
    Całkiem możliwe, że będziesz musiała wymienić całą szybę. Firmy ubezpieczeniowe zwykle pokrywają koszt tego typu usługi. W niektórych przypadkach będziesz musiała zapłacić jedynie tak zwany udział własny (jest on zazwyczaj określony w twojej polisie ubezpieczeniowej), jednakże, nie będzie to miało żadnego wpływu na posiadane zniżki ubezpieczeniowe.
    Cytuj
  • kamala 15 sie 2010, 0:56
    Całkiem zapomniałam, że mam wykupione AC w Liberty Direct. Koszt naprawy pęknięcia będzie w całości pokryty przez ubezpieczalnię wielki uśmiech
    Cytuj
  • beacia_ 15 sie 2010, 1:18
    kamala napisał:Całkiem zapomniałam, że mam wykupione AC w Liberty Direct. Koszt naprawy pęknięcia będzie w całości pokryty przez ubezpieczalnię wielki uśmiech
    Szczęściara. Ja mam tylko OC, więc będę musiała zapłacić za wymianę szyby płacz
    Cytuj
  • nowika 15 sty 2013, 11:54
    Znam sprawdzony serwis, w którym już dwa razy pomogli mi uniknąć wymiany szyby po prostu naprawiając ją. NordGlass na ul Jagielskiej 46, złota ekipa uśmiech Wszystko sprawnie i fachowo.
    Cytuj
  • pawelkot 24 lut 2013, 14:13
    Widziałem program w telewizji jak naprawiają małe rysy, pęknięcia na szybie. Jednak to było w Niemczech, u nas nie spotkałem się jeszcze z taką usługą.




    Cytuj
  • zott 13 cze 2013, 21:24
    polecam serwis Pana PIOTRA WACHOLC. Może on coś temu zaradzi.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum