Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Sprowadzanie samochodu z Niemiec procedura, formalności, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sprowadzanie samochodu z Niemiec procedura, formalności

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • deniro 28 lip 2010, 10:33
    Weź ty chłopie lepiej poszukaj sobie kogoś, kto za Ciebie to wszystko załatwi. Są tacy ludzie, zapłacisz 1000zł i wszystko będziesz miał załatwione. Pan przyjedzie do Ciebie do domu z kompletem dokumentów z pocałowaniem reki i na poduszkach uśmiech
    Cytuj
  • bojaros 28 lip 2010, 10:52
    Rozważam, ale klocek piechota nie chodzi. Za tysiaka wymienię pasek rozrządu, oleje i filtry w nowym aucie... jeszcze sie zastanowię. Muszę wszystko sobie pospisywać i może jednak sam wszystko załatwię.
    Cytuj
  • baltonowski 28 lip 2010, 13:05
    Z tą dwujęzyczną umowa kupna-sprzedaży samochodu jest różnie. Ponoć niektóre urzędy chcą pieczątki tłumacza przysięgłego na takim dokumencie.
    Cytuj
  • bojaros 28 lip 2010, 16:30
    Te stawki akcyzy zawsze zależą tylko od pojemności?
    Cytuj
  • boski_franek 28 lip 2010, 17:24
    bojaros napisał:Te stawki akcyzy zawsze zależą tylko od pojemności?
    Aktualnie tak.
    Cytuj
  • bawara 28 lip 2010, 20:09
    Oprócz mobile i autoscouta zobacz jeszcze http://www.zoll-auktion.de/auktion/ - tam są auta z niemieckiego urzędu celnego. Ja tak kupiłem i wyszło mi 25% taniej niż standardowe ceny na wolnym rynku.
    Cytuj
  • black_hawk 28 lip 2010, 22:24
    a wracajac jeszcze do tych naszych dziadoskich urzedow, to warto pojawic sie przed otwarciem zeby nie stac pol dnia w kolejce...
    Cytuj
  • baltonowski 29 lip 2010, 6:03
    black_hawk napisał:a wracajac jeszcze do tych naszych dziadoskich urzedow, to warto pojawic sie przed otwarciem zeby nie stac pol dnia w kolejce...
    Ja ostatnio rejestrowałem auto we Wrocławiu, to w urzędzie komunikacji zatrudniłem "stacza" i pojechałem na zakupy podając mu nr telefonu uśmiech 20zł i kiedy przyjechałem, mogłem załatwić sprawy wielki uśmiech
    Cytuj
  • elektrolit 29 lip 2010, 7:55
    bojaros, unikaj w niemczech komisów tureckich lepiej! Jak się da, to znajdz sobie auto od osoby prywatnej albo komisu przydilerskiego. Troszkę drożej, ale pewniej. Kolega kupił audi od turka ok. 150tys. przebiegu, wrócił do kraju i w bazie audi sprawdził, to ostatni serwis tego auta w niemczech był przy 330tys. km smutny
    Cytuj
  • euroautentyk 29 lip 2010, 8:55
    Tutaj http://ww2.autoscout24.pl/fraud?intcidosp=om-pl-5
    jest kilka ostrzeżeń, warto przeczytać!
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum
Poprzednia: Kultura na drodze
Następna: Rysy na lakierze