Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Jak szybko można nauczyć się niemieckiego?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak szybko można nauczyć się niemieckiego?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aurelka 11 kwi 2011, 17:37
    Ta, prosty! Na pewno nie w wymowie. Ja po angielsku jako tako się dogadam, a z niemieckim ciężko, chociaż się go uczyłam i w podstawówce, i w liceum:/
    Cytuj
  • Xanadu70 11 kwi 2011, 18:07
    W tak krótkim czasie na pewno ciężko opanować język... Ja chodziłam na intensywny kurs przez pół roku - 2 godziny codziennie. Nauczyłam się sporo, tak żeby się dogadać, ale nie powiem żebym zupełnie swobodnie władała niemieckim.
    Tyle, że jak nie trzeba umieć perfkt to można się w międzyczasie uczyć.
    Cytuj
  • Bancroft 11 kwi 2011, 19:40
    Moja rada to iść na żywiołprzymrużenie oka Ja w wieku 19 lat wyjechałam do Wlk Brytanii jako au-pair, kompletnie byłam zileona jeśli chodzi o angielski, a po pół roku spokojnie umiałam sie dogadać. Nie ma to jak praktyczna nauka heheprzymrużenie oka
    Cytuj
  • birata 11 kwi 2011, 21:24
    Zależy od sposobu w jaki sie uczysz, wkuwanie na pamięć nic nie daje na dłuższą metę, a taka praktyczna nauka sprawia, że język obcy po prostu wchodzi w krewuśmiech
    Cytuj
  • Wperek 30 maj 2011, 15:20
    Całkiem szybko można się od podstaw nauczyć niemieckiego metodą bezpośrednią (trochę podobna do metody callana z angielskiego). Ja się kiedyś sporo tego niemieckiego miałam więc przed wyjazdem na dłużej do niemiec sobie go odświeżałam raczej, ale mam znajomą, która uczyła się go w katowickiej Lingua House właśnie tą metodą bezpośrednią i bardzo sobie chwaliła naukę tą metodą. Dobra metoda, dobry lektor + zapał własny i naprawdę można szybko całkiem wiedzę przyswoić. A mistrzostwem są już moim zdaniem wyjazdy językowe i nauka na miejscu, to też fajne rozwiązanie.
    Cytuj
  • samuraj 2 sty 2012, 12:40
    moim zdaniem najlepszym sposobem na naukę języka jest zapisanie się na kurs, jakoś nie widzę innej metody. Z tego co wiem w axonie mają bardzo dobrze prowadzone kursy językowe wielki uśmiech
    Cytuj
  • fas24 13 kwi 2012, 15:04
    Jeśli chcesz uczyć się samodzielnie to polecam SITĘ. Choć i tak najlepsza jest szkoła językowa
    Cytuj
  • vovk 15 cze 2012, 13:03
    Polecam ten bezpłatny kurs internetowy języka niemieckiego. To taki niemiecki w pigułce - trochę ważnego słownictwa, podstawy gramatyki i co najważniejsze - porady, jak tanio dojechać do Austrii i jak się szybko uczyć niemieckiego w codziennych sytuacjach (np. słuchając radio internetowe, korzystając z materiałów dostępnych w sieci)
    Cytuj
  • katarzynaWawa 11 lut 2014, 19:35
    Witam

    ja nauczyłam się w sześć miesięcy!
    Najpierw podstawowych 1000 słów,
    Dopiero później zaczęłam uczenia się gramatyki.
    [url=http://www.polonia-polacy.de/niemiecki/cwiczenia.html]ćwiczenia [/url]

    Kasia
    Cytuj
  • 18 lut 2014, 12:01
    Polecam na tej stronie zapoznać się z tematem, bo tam są podane ciekawe metody o nauce języków obcych
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum