Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Jak zostać modelką?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zostać modelką?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 30m1n1k4 16 sty 2011, 21:33
    Moja siostra marzy o tym, moim zdaniem się nadaje, ale widzę, że nic nie robi w tym kierunku. Chcialabym jej pomóc tlyko ze ja to w ogóle sie nie orientuje co trzeba zrobić żeby zostać modelką? I czy można jakoś zweryfikować czy obiektywnie ma warunki? Jeśli wiecie to napiszcie pliz.
    Cytuj
  • caipirinha 17 sty 2011, 0:27
    A jakie ma wymiary? Napisz ile ma wzrostu, ile waży. No i musi mieć co najmniej 14 lat z tego co wiem. Trzeba by było wysłać zdjęcia do jakiejś agencji.
    Cytuj
  • latynowska8 17 sty 2011, 6:47
    Trzeba zrobić portfolio, ze zdjęciami twarzy, sylwetki i rozesłać do agencji, a potem czekać na odpowiedźuśmiech Tylko radzę się najpierw zorientować które są dobre i godne zaufania. Miałam dawno temu epizod jako modelka i pod koniec umowy dowiedziałam się, że byłam naciągana przez moją agencję. Krótko mówiąc zarabiali na mnie nieźle, a ja dostawałam marne grosze. Jak ktoś jest niedoświadczony to radze bardzo uwaznie wszystko czytać... to tak na przyszłośćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • 30m1n1k4 17 sty 2011, 9:20
    Siostra ma skończone 16 lat, 174cm wzrostu, jest szczupła, ale nie wiem ile waży... na oko to jakieś 57 kilouśmiech W sumie to oceniam ją na moje oko, ale o ile się orientuję to wzrost ok, a co do reszty wymiarów to myslicie, ze bardzo rygorystycznie przestrzegają jakichś norm? Czy liczy sie bardziej ładna twarz i szczupła, proporcjonalna sylwetka?
    Cytuj
  • WitoldEs 17 sty 2011, 9:38
    A jesteś pewna, że siostra tego chce? Bo skoro sama nie interesuje się tematem to może ma inne aspiracje niż bycie modelkąuśmiech
    Cytuj
  • Hunny8 17 sty 2011, 10:40
    Bierze się pod uwagę wymiary w talii, biodrach, biuście, ale to są raczej przedziały, najważniejsze żeby być ksztaltnym i proporcjonalnymuśmiech To samo zresztą dotyczy facetów. Zresztą poczytaj sobie pod tym linkiem, bardzo dużo przydatnych informacji:

    http://www.jakzostacmodelka.pl/czy-si281-nadaj281.html
    Cytuj
  • 30m1n1k4 17 sty 2011, 11:19
    WitoldEs napisał:A jesteś pewna, że siostra tego chce? Bo skoro sama nie interesuje się tematem to może ma inne aspiracje niż bycie modelkąuśmiech
    Wiem, że bardzo by chciała! może sie interesuje, nie wiem. Ale sie nie przynaje i wiem dlaczego. Bo nasi rodzice by ją wyśmiali troszkę, że to mało ambitne, żeby myślala o studiach itp. Tylko ja ją po cichu wspieramprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Hunny8 17 sty 2011, 14:57
    Fajnie mieć taką siostręuśmiech
    Cytuj
  • Lilijka 17 sty 2011, 16:51
    A jak myślicie, możnaby sobie zrobić samemu takie fotki żeby wysłać do agencji? I co sie dzieje jak już się wyśle i dostanie odpowiedź...
    Cytuj
  • PannaDziewanna 17 sty 2011, 18:40
    Ja myślałam żeby zostać fotomodelką, mam niecałe 170cm wzrostu więc modelka raczej odpada. Czy też mam zacząć od wysłania zdjęć? Macie jakieś rady jak się do tego przygotować. Bo Jak do zdjęć to chyba taki mocniejszy makijaż prawda? Żeby było widać w świetle. Tylko co poza tym.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum