Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Jak zostać modelką?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zostać modelką?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Iolla007 17 sty 2011, 22:25
    Radzę raczej robić zdjęcia jesli z makijażem to nude make-up, liczy sie naturalność i bardziej docenią w agencji zdrową cerę niż oryginalny makijaż. Poza tym zdjęcia w prostym stroju typu legginsy i koszulka albo w stroju kąpielowym, pozwolą ocenić figurę. Warto zmiejszyć zdjęcia przed ich załączeniem do maila, bo jak będą sprawiać kłopot z otworzeniem to nikt nie będzie się z nimi męczył! Do tego krótki, zwięzły w treści mail i trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo nie jest powiedziane, że szybko odpiszą.
    Cytuj
  • casia1980 18 sty 2011, 6:26
    Nie ma co oszukiwać makijażem żeby korzystniej wyglądać, a już broń Boże poprawiać cokolwiek w fotoszopie, kazdy fotograf od razu zauważy co i jak było robione.
    Cytuj
  • latynowska8 18 sty 2011, 8:58
    PannaDziewanna napisał:Ja myślałam żeby zostać fotomodelką, mam niecałe 170cm wzrostu więc modelka raczej odpada. Czy też mam zacząć od wysłania zdjęć? Macie jakieś rady jak się do tego przygotować. Bo Jak do zdjęć to chyba taki mocniejszy makijaż prawda? Żeby było widać w świetle. Tylko co poza tym.
    Fakt, wzrost trochę za niski, chociaż czasem się zdarza, że przyjmują niższe dziewczyny o wyjątkowo ciekawej buzi. Tak czy siak można wysłać zdjęcia tylko muszą być w dobrej jakości, dobrze oświetlone. Zrób sobie zdjęcia z włosami spiętymi na gładko, bez grzywki i z rozpuszczonymi, z profilu i en face.
    Cytuj
  • PannaDziewanna 18 sty 2011, 12:17
    A czy to muszą być profesjonalne zdjęcia robione przez fotografa? Czy mogę poprosić kolegę żeby mi zrobił?
    Cytuj
  • latynowska8 18 sty 2011, 14:54
    Może zrobić kolega, byle by było dobrze Ciebie na nich widać. I bez dziwnych póz, min, uśmieszków i robienia dzióbkauśmiech
    Cytuj
  • Szachrajka 18 sty 2011, 16:39
    Też chciałam kiedyś być modelką, ale wzrostu nie starczyłoprzymrużenie oka Poza tym oglądałam kilka filmów jak wygląda ich życie i nie jest takie różowe jak się zdaje. To jest ciężka praca i bynajmniej nie polega na przebieraniu w ciuszkach i usmiechaniu.
    Cytuj
  • becia_koronczarka 18 sty 2011, 19:50
    Jeny przestań, ale odkryłaś Amerykę. Dziś już wszyscy to wiedzą jaka to strasznie ciężka robota, górnik w kopalni ma luzik w porównaniu z taką modelkąprzymrużenie oka Ale nikt nikogo nie zmusza do uprawiania tego zawodu prawda? Poza tym robią to tez za odpowiednie pieniądze więc nie mów mi że to najcięższy zawód świata.
    Cytuj
  • caipirinha 18 sty 2011, 21:08
    Nikt nie powiedział, że najcięższy, po prostu warto sobie zdawać sprawę, że to nie bułka z masłemuśmiech Często młode dziewczyny podchodzą do tego w trochę idealistyczny sposób, a potem szybko się wykruszają, bo nie spodziewały sie jaka to wymagająca praca. I to zarówno fizycznie jak i psychicznie, bo sesje trwaja nieraz po kilkanaście godzin gdzie cały czas trzeba być świeżym i promiennym, a do tego w głowie też trzeba coś mieć, ciągle się uczyc, dopasowywać do sytuacji i szybko nawiązywać kontakt z coraz to nowymi osobami. Tak to wygląda od podszewkiuśmiech
    Cytuj
  • Aubiergine 19 sty 2011, 0:22
    A mi się wydaje, że d otakich agencji ciężko sie dostać. Mam np koleżankę, która próbuje od dłuższego czasu i ma wzrost 176cm i wszystkie wymiary odpowiednie, dodam, że jest bardzo ładna i fotogeniczna. A do kilku agencji już wyslała zdjęcia i nie może się doczekać odpowiedzi. Nie wiem może tam też trzeba mieć jakieś układy, coś... A wiecie jakie sa dobre agencje?
    Cytuj
  • latynowska8 19 sty 2011, 6:26
    Słyszałam, że najlepsze są Avant Models, GAGA Models i Model plus. Ale zdania są podzielone.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum