Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Jakie szkoły językowe w Krakowie polecacie?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie szkoły językowe w Krakowie polecacie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • favcia 7 lis 2013, 14:10
    W Krakowie polecam Speak Up. Maja fajny program nauczania a co najważniejsze dobre efekty. Indywidualnie podchodzą do ucznia, w zależności ile masz czasu tak organizują ci naukę.
    Cytuj
  • fervore 11 gru 2013, 13:43
    Teraz są modne kursy na odległość. Polecam zapisać się na taki kurs na eskk.pl, a wszystkie materiały dostaniecie do domu. Można z nich uczyć się wszędzie, ja zabieram je nawet do kawiarni. Lubię popijać pyszną kawę i przy okazji coś czytać.
    Cytuj
  • artek11 15 sty 2014, 11:04
    HEJ,

    Może ktoś polecić b.dobrą szkołe nauki j. ang. w KRK metodą CALLAN ?

    Będę bardzo wdzięczny za pomoc bo nie wiem jaka jest dobra.

    Wiem, że LINCOLN i Speak-Up są dobre ale nie uczą metodą CALLANA.

    Z góry wielkie dzięki za pomoc
    Cytuj
  • Wycierak 20 lut 2014, 16:29
    pomadka napisał:Potrzebuję waszej pomocy w wyborze szkoły językowej w Krakowie. Wiem, jest ich dużo i wybór jest ogromny, ale mi właśnie o to chodzi, że przez to ciężej zdecydować się na coś na prawdę wartego uwagi. Chodzi mi o naukę j. angielskiego. Uczyłam się przez rok prywatnie, ale metodą Callana i nie jestem zadowolona, także polećcie mi proszę taką szkołę, gdzie stosują inną metodę nauki. Będę wdzięczna za pomocuśmiech.
    Przed wyjazdem za granice, uczylem sie w Lincolnie. Swietna szkola i goraco polecam, bo po 2 latach nauki u nich tak doszlifowalem swoj angielski, ze bez problemu pracuje i porozumiewam sie za granica
    Cytuj
  • basiaa_123 7 lip 2014, 12:21
    ja mogę polecić Lincolna przymrużenie oka pierwsza szkoła, w której się nie nudziłam na zajęciach uśmiech
    Cytuj
 1 2 3 4 5 6 z 6
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum