Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Kurs na operatora wózków widłowych, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kurs na operatora wózków widłowych

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • emgielka 19 kwi 2013, 14:07
    Polecam firmę BEST, która organizuje szkolenia z wózków widłowych. Byłam uczestnikiem i ogólnie jestem zadowolona.
    Cytuj
  • zamudia 22 kwi 2013, 10:04
    Kurs, kursem, ale w jaki sposób zdobyć później doświadczenie ?
    Cytuj
  • VictoriaB 23 kwi 2013, 13:46
    Na takim kursie, też nabywa się doświadczenia - nie wyobrażam sobie, ze te kursy to tylko teoria!
    Cytuj
  • emgieer 22 paź 2013, 9:38
    lecho_75 napisał:Co myślicie o tym kursie?

    Czy osiem godzin wystarczy żeby się nauczyć obsługi i czy po tym kursie jeśli już mam uprawnienia na wózek można łatwiej znaleść pracę?
    Ja się nauczyłem w kilka godzin jeździć szczerze mówiąc.. wielki uśmiech to nic trudnego przymrużenie oka
    Ale wiadomo - im więcej praktyki tym lepiej uśmiech
    Cytuj
  • kerkos 23 paź 2013, 16:34
    Takie kursy naprawdę kosztują śmieszne grosze, a w wielu firmach fakt posiadania takich umiejętności będzie działał tylko na Twój plus. Oczywiście to nie jest szczególnie wymagające. W zasadzie przy każdym stanowisku związanym z pracą w magazynie, zawsze obowiązkową pozycją będzie posiadanie uprawnień do prowadzenia wózka widłowego.
    Cytuj
  • kerkos 28 paź 2013, 16:40
    Kursów szukajcie lokalnie, one są bardzo tanie. Zresztą sama umiejętność opanowania posługiwania się wózkiem widłowym nie wymaga specjalnych umiejętności. Tak naprawdę wszystkiego można się bardzo dokładnie nauczyć w krótkim czasie, trzeba tylko chcieć.
    Cytuj
  • 29 paź 2013, 16:32
    ja płaciłem 500 zl, kurs trwal 1 dzien
    Cytuj
  • kerkos 29 paź 2013, 16:38
    I tyle mniej więcej to kosztuje. Co do doświadczenia, to akurat to nie jest trudne. Można nawet na kilka dni iść gdzieś za darmo popracować, aby tylko przećwiczyć posługiwanie się wózkiem widłowym. No i przede wszystkim należy szybko znaleźć pracę. To są umiejętności jak każde inne - łatwo można je zapomnieć. Dlatego trzeba jak najszybciej szukać pracy.
    Cytuj
  • Rutus 2 gru 2013, 9:07
    Witam
    Czy możecie polecić jakiś sprawdzony ośrodek w Warszawie prowadzący kurs na operatora wózka widłowego?Jest tego dużo ale chciałbym czegoś się nauczyć.
    Cytuj
  • martinus22 5 gru 2013, 11:49
    Nie wszystkie [url=http://]szkoły jazdy jaworzno [/url]oferują takie kursy. Może poszukaj zakładów pracy, które to umożliwiają albo zapytaj w urzędach pracy.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum