Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

SPOSOBY NAUKI ANGIELSKIEGO, strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

SPOSOBY NAUKI ANGIELSKIEGO

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarek7 25 lut 2015, 21:18
    Na pewno wyjazd to fajna sprawa ale żeby wyjechać to trzeba przynajmniej podstawy znać właśnie na przypadek takich wypadków losowych, sam chodziłem do szkoły językowej (też do speak up) i później przy różnych służbowych wyjazdach za granicę było mi łatwiej
    Cytuj
  • miska_mis 26 lut 2015, 13:47
    Na początek można skorzystać z fiszek - to dla początkujących. Wiele osób tego nie używa bo uważa, że to dla dzieci ale to kompletnie błędne myślenie.
    Cytuj
  • Daria05 27 lut 2015, 8:13
    Pierwsze kroki zawsze lepiej stawiać pod nadzorem i pomocą specjalisty, tak również jest z językiem obcym. Jeżeli posługiwanie się językiem obcym jest tylko nieco "zakurzone", wtedy fiszki, czytanie i oglądanie materiałów może pomóc.
    Cytuj
  • jarek7 13 mar 2015, 22:36
    Na pewno przy nauce słówek te fiszki to fajny pomysł, ale specjalista też potrzebny żeby zweryfikować naszą wymowę, gramatykę, nie wszystkiego można się samemu nauczyć
    Cytuj
  • quato 16 mar 2015, 11:05
    A coś takiego jako sposób na naukę języka: http://smiletrips.pl/obozy-dla-mlodziezy ? Czy według was lepiej uczyć się w kraju na kursach? Ponoć najlepiej uczy się języka będąc w nim zanurzonym więc chyba taki wyjazd mógłby być fajnym sposobem na podszkolenie języka.
    Cytuj
  • Daria05 17 mar 2015, 9:21
    jarek7 napisał:Na pewno przy nauce słówek te fiszki to fajny pomysł, ale specjalista też potrzebny żeby zweryfikować naszą wymowę, gramatykę, nie wszystkiego można się samemu nauczyć
    No i właśnie w tym tkwi problem. Samouctwo tylko niektórym przynosi jakieś korzyści. W niektórych dziedzinach, może być nawet skuteczne, ale w przypadku języka lepiej żeby ktoś weryfikował to czego się uczymy i jak.
    Cytuj
  • phillip07 17 mar 2015, 13:50
    najlepiej zacząć się uczyć tego, co jest potrzebne i tego co się chce powiedzieć. Reszta przychodzi sama.
    Cytuj
  • Daria05 18 mar 2015, 9:32
    Należy założyć, że współczesnemu człowiekowi angielski jest potrzebny. Nauczyć należy się tak, by można było swobodnie się porozumiewać, a nie tylko kupić bilet czy hamburgera.
    Cytuj
  • 19 mar 2015, 14:23
    Ja też czytałam książki , dużo pomogły mi filmy oczywiście byłam na miesięcznym kursieuśmiech
    Cytuj
  • konto_usuniete_414516 20 mar 2015, 23:35
    Filmy, seriale, książki - obcowanie z taką oryginalną kulturą faktycznie może być pomocne, o ile robimy to świadomie - zwracamy uwagę na nieznane słówka, staramy się zapamiętać ich użycie w kontekście itd.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum