favore.pl
Mycie Okien i Witryn

Mycie Okien i Witryn nr 470561

Lokalizacja: Płock (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Użytkownik
fsduet ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Kanaper
Wyślij e-mail
Płock
tel: 512500442512500442
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Lśniące okna bez smug, szybko i sprawnie w domu i biurze. Okna są wizytówką każdego obiektu i bardzo często wpływają na wizerunek firmy, dlatego tak ważne jest, aby utrzymywać je w idealnej czystości. Idealnie przejrzyste wystawy w salonach i sklepach przyciągają klientów skuteczniej niż brudne przeszklenia. W biurowcu z czystymi oknami przyjemniej się pracuje, w naturalnie oświetlonej klasie uczniowie czują się lepiej, a pacjenci, którzy mogą wyjrzeć przez czyste okno milej spędzą czas w szpitalu. Kierując się posiadaną wiedzą używamy chemii firmy Karcher, Buzil, Clinex do mycia okien oraz witryn sklepowych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, specjalistycznymi środkami czyszczącymi oraz wykwalifikowaną kadrą.

Zapraszamy na Kanaper.pl

Do realizacji usługi wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt firmy Karcher. Używamy również myjki parowej, która umożliwia również czyszczenie w miejscach trudno dostępnych z użyciem gorącej pary pod wysokim ciśnieniem. To niezwykle skuteczny sposób na usunięcie zabrudzeń i drobnoustrojów. Dodatkowo nasze sprzęty umożliwiają mycie okien w zakamarkach, do których normalnie trudno jest się dostać.

Realizujemy jednorazowe i cykliczne zlecenia od Klientów indywidualnych oraz biznesowych.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Mycie Okien i Witryn - galeria
Mycie Okien i Witryn Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Adwokat Kuba Makoś - Kancelaria adwokacka   Następna usługa: Wypożyczalnia namiotów, stołów, krrzeseł, zastawy stołowej