favore.pl
Podstawianie kontenerów na gruz

Podstawianie kontenerów na gruz nr 474588

Lokalizacja: Żarów, Wrocław, Kalisz, Legnica, Jelenia Góra (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Kontakt
Leszek Kuzynowski
Eko Wtór
Wyślij e-mail
Bożanów 7
58-130 Żarów

tel: 601517085601517085
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
OPIS USŁUGI

Eko-Wtór z Bożanowa niedaleko Świdnicy to firma zajmująca się gospodarowaniem odpadami oraz recyklingiem surowców wtórnych. Nasza firma działa na terenie województwa dolnośląskiego w miastach takich jak Żarów, Wrocław, Kalisz, Legnica, Jelenia Góra. Do jednych z profili jej działalności należy dostarczanie i transport kontenerów do selektywnej zbiórki odpadów, w tym przede wszystkim odpadów budowlanych i poremontowych. Firma podstawia kontenery na gruz użytkownikom indywidualnym, a także biznesowym, a następnie odbiera je i transportuje do miejsca selektywnej zbiórki odpadów. Rozliczenie usługi jest zależne od stopnia napełnienia danego kontenera.

Oprócz powyższych Eko-Wtór prowadzi również odbiór odpadów komunalnych, skup złomu i metali kolorowych oraz skuteczne niszczenie dokumentów.

Więcej o działalności przedsiębiorstwa można dowiedzieć się z jego strony internetowej.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Podstawianie kontenerów na gruz - galeria
Podstawianie kontenerów na gruz Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Catering dla firm i instytucji, posiłki pracownicze oraz dla dzieci   Następna usługa: Kontenery na odpady pobudowlane