favore.pl
Kontenery na odpady pobudowlane

Kontenery na odpady pobudowlane nr 474589

Lokalizacja: Żarów, Wrocław, Kalisz, Legnica, Jelenia Góra (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Użytkownik
EkoWtorLeszek ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Leszek Kuzynowski
Eko Wtór
Wyślij e-mail
Bożanów 7
58-130 Żarów

tel: 601517085601517085
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Kontenery na odpady pobudowlane stały się nieodłącznym elementem prowadzonych prac remontowo-budowlanych. Obecne przepisy prawa surowo karzą osoby, które odpady pobudowlane wyrzucają w miejsca do tego nieprzeznaczone. Stosowanie kontenerów nie tylko wpływa na zmniejszenie zanieczyszczenia w miastach, lasach i na polach, ale także jest wygodnym sposobem na zachowanie odpowiedniego porządku na miejscu budowy oraz remontu. Tyczy się to szczególnie miejsc, gdzie obszar prac budowlanych jest mocno ograniczony. Aby móc skorzystać z zalet kontenerów na odpady pobudowlane wystarczy je zamówić w firmie takiej jak Eko-Wtór z Bożanowa koło Świdnicy, która dostarczy kontener pod wskazane miejsce, a następnie odbierze go i przetransportuje do miejsca właściwej zbiórki odpadów. Firma działa na terenie województwa dolnośląskiego w miastach takich jak Żarów, Wrocław, Kalisz, Legnica, Jelenia Góra. Wszystko na bardzo korzystnych warunkach finansowych.

Pełna informacja o tej usłudze dostępna jest u właściciela firmy Leszka Kuzynowskiego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Kontenery na odpady pobudowlane - galeria
Kontenery na odpady pobudowlane Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Podstawianie kontenerów na gruz   Następna usługa: Prace ziemne, rozbiórki, układanie kostki bruk, koparka, transport