favore.pl
Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne Britannica Olsztyn

Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne Britannica Olsztyn nr 487109

Lokalizacja: Olsztyn (woj. warmińsko-mazurskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
417 / sztuka
Użytkownik
BritannicaON ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Britannica Przedszkole
Wyślij e-mail
Wincentego Pstrowskiego 23
11-041 Olsztyn

tel: 799970030799970030
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
OPIS USŁUGI

Przedszkole Międzynarodowe BRITANNICA tworzymy tak, aby nasi podopieczni czuli się bezpiecznie i swobodnie. Wspieramy ich naturalny rozwój w taki sposób, aby każdy otrzymał równy start w dalszej edukacji.

 

Nasza wykwalifikowana kadra nauczycielska podchodzi do każdego z dzieci indywidualnie. Odpowiadamy na ich potrzeby i kształtujemy w nich inteligencję emocjonalną - niezbędną do poradzenia sobie w dzisiejszym świecie - a także wspieramy w rozwijaniu indywidualnych zainteresowań.

Przedszkole to też przestrzeń na naukę umiejętności społecznych, dlatego nasi podopieczni od początku uczą się budowania relacji - zarówno z rówieśnikami, jak i z dorosłymi.

Dbamy o ich poczucie własnej wartości, więc stwarzamy warunki do zabawy tak, aby żaden z podopiecznych nie czuł się wykluczony. Dzieci uczymy szacunku do innych, niezależnie od ich predyspozycji fizycznych czy intelektualnych.

Nasi podopieczni z orzeczeniami o niepełnosprawności są otoczeni pełną opieką; wspomagamy ich we wczesnym rozwoju i dbamy, aby czuli się dobrze w grupie rówieśniczej.
Dzięki współpracy z gronem specjalistów jesteśmy w stanie zwracać szczególną uwagę na prawidłowy rozwój dzieci. W trosce o zdrowie naszych podopiecznych – w naszym przedszkolu stale obecny jest logopeda oraz psycholog, gotowi pomóc z każdym problemem.


Wierzymy w szczęśliwe dzieciństwo, dlatego w naszym przedszkolu nauka odbywa się poprzez zabawę, co pomaga najmłodszym w efektywnym przyswajaniu wiedzy. Bazujemy na szeregu różnych metod wychowawczych, aby tworzyć warunki przygotowujące do dalszych etapów edukacji, nie wywierając na podopiecznych presji. Wspomagamy się między innymi:

- Metodą V. Sherborne,

- Metodą Integracji Sensorycznej,

- Metodą Dobrego Startu,

- pedagogiką zabawy,

- bajkoterapią.

W BRITANNICE kształcimy dzieci w kierunku wielojęzyczności. Zdajemy sobie sprawę z tego, że młode umysły chłoną języki obce o wiele lepiej niż dorosłe.

Dzieci mają możliwość codziennego uczenia się języka angielskiego od brytyjskiego native speakera. Poza zajęciami przebywa on w placówce przez cały dzień i towarzyszy naszym podopiecznym w wykonywaniu codziennych czynności, komunikując się z nimi w języku angielskim.

Ponadto, dzieci w naszym przedszkolu mają możliwość dodatkowej, całkowicie nieodpłatnej nauki w języku chińskim i rosyjskim - których także nauczają native speakerzy!

Bierzemy też udział w międzynarodowych projektach, takich jak International School And Kindergarten, oraz licznych programach edukacyjnych - zachęcających dzieci do dbania o środowisko, popularyzujących codzienne czytanie i nie tylko.

 

Przedszkole BRITANNICA mieści się w otoczeniu odległym od miejskiego zgiełku - tuż obok placówki znajduje się park, przy którym ruchliwe ulice odchodzą w niepamięć. Regularne wycieczki i spacery dają najmłodszym możliwość obcowania ze zróżnicowaną przyrodą i uczenia się o niej poprzez zbieranie doświadczeń.

Niedaleko naszej placówki znajdują się odpowiednio przystosowane place zabaw, pełne najróżniejszych atestowanych atrakcji i zabawek. Wiemy, jak ważne dla małego organizmu jest przebywanie na świeżym powietrzu, dlatego czas na zabawy w otoczeniu przyrody mamy codziennie.

Pamiętając o tym, jak istotne w rozwoju malucha jest odpowiednie żywienie, w naszej własnej kuchni przygotowujemy posiłki pełnowartościowe, zróżnicowane i odpowiednio zbilansowane.

Dostosujemy także dietę w przypadku alergii pokarmowych - wykluczenia nie są dla nas niczym strasznym!

O ile tylko mamy miejsce - rekrutujemy przez cały rok! Dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą placówką - najlepszym miejscem dla dziecka w Olsztynie!

Zapraszamy na naszą stronę internetową pod linkiem  Wyślij e-mail raz na facebooka  Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Cena
417 / sztuka
Użytkownik
BritannicaON ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Britannica Przedszkole
Wyślij e-mail
Wincentego Pstrowskiego 23
11-041 Olsztyn

tel: 799970030799970030
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU BritannicaON
Britannica Przedszkole Olsztyn - Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne Britannica Olsztyn
Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne Britannica Olsztyn Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Praca w ochronie Kraków   Następna usługa: Detektyw Sochaczew, Detektyw Żyrardów, Detektyw Skierniewice