favore.pl
Schody szklane

Schody szklane nr 502810

Lokalizacja: Bochnia, Warszawa, Katowice, Kielce, Rzeszów (woj. małopolskie)Więcej: ul. Goczałkowskich 48

INFORMACJE
Kontakt
Centrum Obróbki Szkła
Wyślij e-mail
ul. Goczałkowskich 48
32-700 Bochnia

tel: 146111814146111814
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Schody szklane doskonale prezentują się w różnych wnętrzach. Te nowoczesne konstrukcje wykonujemy na zamówienie w Centrum Obróbki Szkła. W zakładzie szkło poddajemy precyzyjnej obróbce. Elementy szklane gniemy, hartujemy, tniemy, kleimy oraz wiercimy w nim otwory. Łączymy szkło ze stalą nierdzewną i innymi materiałami, co przynosi doskonały efekt. Zapewniamy, że szklane schody nie tylko doskonale wyglądają, ale również są wytrzymałe.

W Centrum Obróbki Szkła produkujemy szklane stopnie i szklane poręcze schodów. Wykonane elementy przewozimy na wskazany adres i precyzyjnie montujemy. Realizujemy zamówienia dla klientów z województw małopolskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, śląskiego i świętokrzyskiego. Oferujemy montaż nowoczesnych schodów w domach, mieszkaniach, biurach, lokalach usługowych, a także hotelach, restauracjach, galeriach handlowych i urzędach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zlecenia szklarskie przyjmujemy na stronie internetowej favore.pl, gdzie znajduje się w formularz kontaktowy.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Schody szklane - galeria
Schody szklane Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Pani chce znaleźć Pana do wspólnego odpoczynku popołudniami   Następna usługa: Jeśli szukasz sponsorki to zajrzyj tu