favore.pl
Szukasz fachowca, który wykona dla Ciebie piękne i bezpieczne schody do domu lub firmy? Z nami znajdziesz go łatwo i szybko. Mamy dla Ciebie oferty producentów schodów z różnych gatunków drewna krajowego i egzotycznego z balustradami lub tralkami, wszystko wedle Twego życzenia. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Podobają Ci się schody kręcone? Chętnie byś widział takie w swoim domu? A może balustrady szklane są tym czego szukasz? Od schodów wewnętrznych po poręcze – zgromadzona przez nas ekipa fachowców poradzi sobie z każdym zleceniem.

Opisz szczegółowo, jakich prac związanych ze schodami, balustradami i poręczami potrzebujesz.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

1 2 3 4 5 6   z 42  

Montaż balustrady schodowej. - Balustrady schodowe są elementem, który powoduje, że wnętrza domów są bardziej atrakcyjne. Zainstalowanie balustrady schodowej jest stosunkowo proste i szybkie. Przyda się jedynie wiertarka, parę desek i pojemnik śrub. Kompletny przebieg montażu balustrady schodowej pochłania zazwyczaj niewielką część dnia. Kłopotliwe jest wyłącznie to, że nie mamy pojęcia jak się do tego zabrać. Dużo ludzi myśli, że instalacja samodzielnie balustrady schodowej jest właściwie niemożliwa, że potrzeba do tego ogromna siła i wyjątkowe predyspozycje oraz mnóstwo czasu. Mając przejrzyste wytyczne nie powinno być z tym najmniejszego kłopotu. Przed podjęciem się instalacji, należy dobrać odpowiedni rodzaj balustrady schodowej. Do montażu przyda się parę narzędzi: wiertarka, śrubki, śrubokręty, klej stolarski. Pomocne mogą się także okazać narzędzia pozwalające na obróbkę drewna. Jeżeli nie czujemy się na siłach, by samodzielnie instalować balustradę schodową, wtedy dobrze jest zaangażować do pomocy osobę z rodziny lub przyjaciół. Pierwszy etap, jaki, który trzeba wykonać, to demontaż poprzedniej balustrady schodowej, o ile ją przedtem posiadaliśmy. W tym celu, trzeba odkręcić śrubki mocujące poręcz do słupków i tralek, które są pionowymi elementami balustrady. Kiedy już zrealizujemy ten etap, należy osobno pozbyć się innych elementów. W momencie, gdy wcześniejsza balustrada schodowa będzie zdemontowana, należy przystąpić do instalowania nowej balustrady. Dobrym pomysłem jest zacząć od instalacji słupków, które pełnią funkcję szkieletu balustrady schodowej. Należy zamocować je śrubkami i kołkami. Tym samym sposobem trzeba umieścić tralki między słupkami. Nie trzeba wywiercać nowych dziur w schodach, lecz wykorzystamy poprzednie. Gdy już damy sobie radę z tą częścią montażu, pora na poręcz. Oznaczamy punkty pod spodem poręczy, w których chcemy nawiercić dziury. Powinny one być tak rozplanowane, by współgrały z przedziałami pomiędzy tralkami. Dziury zrobione wiertarką, nie mogą być głębsze niż 2 cm. W tym momencie nakładamy troszkę kleju na górę tralek i w nawierconych dziurach. Umieszczamy w tej chwili poręcz na tralkach oraz redukujemy nadmiar kleju. Na samym końcu trzeba osłonić poręcz przyczepiając ją po obydwu stronach do słupków używając śrub. Rozpoczynając eksploatowanie balustrady schodowej dobrze jest poczekać kilka dni aż klej wyschnie. Naturalnie, kiedy mimo wytycznych nadal nie czujemy się na siłach lub po prostu nie mamy ochoty, aby samodzielnie zainstalować balustradę schodową, z łatwością możemy zlecić to kompetentnej osobie, która zrealizuje to zadanie w naszym imieniu.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację