Kurs Rysunku Elipsa - Architektura, Wzornictwo, Wnętrza - Zapisy 2020 / 21

Kurs Rysunku Elipsa - Architektura, Wzornictwo, Wnętrza - Zapisy 2020 / 21 nr 65396

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)Więcej: Blisko Rynku Głównego i Dworca Głównego w Krakowie, w okolicy Placu Matejki i ul. św. Filipa.

INFORMACJE
Cena
400 / sztuka Rabat 5% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
elipsa77 (9)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Kurs Rysunku Elipsa - Kraków
Wyślij e-mail
Krowoderska 6/14
31-142 Kraków

tel: 692 415 013
tel: 600 926 466
Prosimy kontaktować się od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 - 19.00
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 5%)
Godziny
wt: 15:30-19:30
śr: 15:30-19:30
cz: 15:30-19:30
pt: 15:30-19:30
sb: 9:30-13:30
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Kurs Rysunku odręcznego, przygotowujący na studia i kierunki:kurs rysunku kraków

 • Architektura (Politechnika Krakowska, Wydział Architektury Akademia Krakowska, Wrocławska, Śląska, Lubelska, Rzeszowska, Kielecka, Poznańska, Gdańska)
 • Architektura Krajobrazu (Politechnika Krakowska, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie)
 • Architektura Wnętrz (Akademia Sztuk Pięknych, Politechnika Śląska)
 • Sztuka Ogrodowa (Uniwersytet Rolniczy w Krakowie)
 • Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego (Politechnika Krakowska)
 • Digital Design (UP w Krakowie)
 • Identyfikacja Wizualna
 • Grafika

Program nauczania szkoły rysunku Elipsa jest ukierunkowany na podstawy rysunku architektonicznego, aż po zaawansowane formy przestrzenne, konstrukcyjne i krajobrazowe oraz artystyczne i plastyczne ujęcie przedstawianych tematów. Kurs opiera się na zagadnieniach egzaminacyjnych, oraz tematach autorskich prowadzących. Poprzez tę systematykę duży odsetek absolwentów Elipsy zdaje na wybrane kierunki. Zajęcia prowadzą od kilku lat czynni zawodowo architekci doktor inż. arch. i mgr inż. arch. WAPK, posiadający uprawnienia do projektowania architektonicznego, doświadczenie branżowe i dydaktyczne, oraz dorobek naukowy, a także członkowie organizacji takich jak Izba Architektów RP oraz SARP. Osoby pragnące poznać tajniki rysowania oraz podstawy architektury zapraszamy na ciekawe zajęcia w Krakowie.

Nauka rysunku na kursie "Elipsa" przebiega w kilkuosobowych grupach w ciągu czterech godzin zegarowych jak w przypadku egzaminu. Do rozpoczęcia nauki na kursie 10-miesięcznym (2 semestry) i 20-miesięcznym (4 semestry) nie jest wymagane wcześniejsze przygotowanie plastyczne.
 
Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących oraz zaawansowanych.

Strona: Wyślij e-mail

Oferujemy:

 • KURS 10 - MIESIĘCZNY (2 - semestry) LUB 20 - MIESIĘCZNY (4 - semestry) 

          Pełny zakres kursu wymagany do poprawnego rysowania obejmuje 10 miesięcy lub 20 miesięcy. Zapisy przyjmowane są w ciągu całego
          roku. Kurs rozpoczynamy we wrześniu i kończymy plenerem w czerwcu przed egzaminami. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w czwartki
          lub w soboty (termin do wyboru) Wyślij e-mail

 • KURS HISTORII SZTUKI KRAKÓW - PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU MATURALNEGO
 • Termin rozpoczęcia kursu historii sztuki - od października - obecnie przyjmujemy zapisy, zapraszamy uczestników kursu elipsa oraz osoby zainteresowane kursem historii sztuki Lekcje maturalnych kursów historii sztuki mają charakter otwarty i dobrowolny. Skierowane są do każdego maturzysty, chcącego uzyskać rzetelne przygotowanie do matury rozszerzonej z wysokim wynikiem końcowym, oraz wysoką punktację na egzaminie wstępnym na kierunek Architektura i Urbanistyka oraz studia artystyczne. Uczestnikiem kursu historii sztuki może być każda osoba zdająca maturę i ubiegająca się o przyjęcie na uczelnie wyższe nie tylko uczestnicząca w kursie rysunku Elipsa. Więcej na temat kursu historii sztuki Wyślij e-mail
 • KURSY WAKACYJNE

          Zajęcia prowadzone w Krakowie. Dla osób, chcących zacząć pracę przed dłuższym kursem, aby mieć podstawy rysunkowe oraz spróbować
          pracy w plenerze. Wyślij e-mail

 • KURSY DLA GIMNAZJALISTÓW I UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
 • Kurs Rysunku Elipsa oprócz kursów dla licealistów i studentów, a także hobbystów, prowadzi również zajęcia dla młodzieży gimnazjalnej, oferta skierowana jest do uczniów klas od 1 do 3. Na potrzeby podstawowego przekazania wiedzy, kurs został skrócony do dwóch lub trzech godzin i obejmuje wstępne zagadnienia z dziedziny rysunku odręcznego, wprowadzające do bardziej rozwiniętych tematów w późniejszych latach kursu. Uczniowie gimnazjów przedłużający zajęcia w naszej pracowni otrzymują gruntowne przygotowane z dziedziny architektury architektury krajobrazu oraz projektowania wnętrz i wzornictwa przemysłowego. Wyślij e-mail

KURS RYSUNKU DLA DZIECI "MAŁA ELIPSA"

Zapraszamy również na zajęcia dzieci w wieku od 9-13 lat. Oferta skierowana jest do uczniów wieku od 9-13 lat w klasach od 4 do 8. Na potrzeby podstawowego przekazania wiedzy, kurs został skrócony do dwóch lub trzech godzin i obejmuje wstępne zagadnienia z dziedziny rysunku odręcznego, wprowadzające do bardziej rozbudowanych tematów plastycznych w późniejszych latach kursu... Wyślij e-mail

SKUTECZNOŚĆ KURSU RYSUNKU ELIPSA:

 • Ogólna średnia ocen z egzaminów  naszych kursantów zdających na Politechnikę Krakowską, Politechnikę Śląską, Politechnikę Rzeszowską  to 4,8  i  WAPK 4,9. Najlepszy wynik uzyskał uczeń naszej szkoły oceny 6 oraz 5,5 na WAPK. Nasi kursanci zdający na inżynierię Wzornictwa Przemysłowego otrzymują najwyższe wyniki oraz zajmują pierwsze miejsca. Zawsze prezentujemy wyniki kandydatów na stronie www.
 •  
 • Opinie Wyślij e-mail
 • Opinie Wyślij e-mail

Płatności:
Informacji na temat płatności udzielamy telefonicznie lub mailowo, oferujemy przystępną cenę za kurs.
Dla osób uczestniczących w kursie dwa razy w tygodniu proponujemy rabaty. Opłaty pobieramy miesięcznie. Kurs gwarantuje, że opłata za naukę nie będzie podnoszona w trakcie roku szkolnego. Kurs stosuje system zniżek.

Co w cenie:
W cenę wliczony jest papier B2 (50x70), wykłady z Historii Sztuki. Udostępniamy również deski (50x70) do rysowania.

Co należy przynieść:
We własnym zakresie należy przynieść ołówek automatyczny 0.5 lub 0.7, 1.0 oraz gumkę chlebową.

 • Program:
 • Pracę zaczynamy od zasad perspektywy, brył prostych (sześcian, ośmiobok, stożek, walec) i proporcji ludzkich.
 • Uczymy rysunku martwych natur oraz martwych natur z wyobraźni, przechodząc do bardziej zaawansowanych tematów dotyczących historii sztuki, architektury, projektowania form przemysłowych, wnętrz, krajobrazu, aż po tematy projektowe i budowlane.
 • Praca uczniów jest weryfikowana na każdych zajęciach. Uczniowie otrzymują zadania domowe. Na ich podstawie sprawdzane jest zaawansowanie pracy na kursie.
 • Zajęcia rozpoczynają się wprowadzeniem do ćwiczenia i wyjaśnieniem problematyki zadania. Uczniowie mają do dyspozycji szeroki zakres materiałów szkoleniowych i pomocniczych. Podczas zajęć prowadzący przekazują wiele wskazówek oraz udzielają korekt.
 • Zajęcia kończą się wspólną dyskusją nad rysunkami wykonanymi w danym dniu.
 • Program jest dobierany indywidualnie do potrzeb kandydata zdającego na wybrany kierunek studiów.
 • W zakres programu wchodzą:
 • Zasady perspektywy
 • Kompozycja rysunku
 • Podstawowe konstrukcje geometryczne z brył i ich kompozycja
 • Proporcje ludzkie w architekturze i projektowaniu
 • Kompozycja architektoniczna
 • Projektowanie zieleni
 • Projektowanie wnętrz
 • Konstrukcje złożone (architektura historyczna, tradycyjna, współczesna, futuryzm i formy przemysłowe)
 • Historia Sztuki i Architektury
 • Tematy z wyobraźni (projektowe i abstrakcyjne)
 • Rysunki z martwej natury i plenerowe
 • Kurs zwieńczony jest tygodniowym plenerem (informacja na ten temat udzielana jest pod koniec zajęć całorocznych).

Zapraszamy przyszłych kandydatów na architekturę i kierunki pokrewne.

ZAPISY NA KURS:

Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPCJE DODATKOWE
Kurs Rysunku NIELIMITOWANY rozwiń Cena: 700 zł 16 godzin w tygodniu, 64 w miesiącu
Kurs Rysunku INTENSYWNY 2x w tygodniu rozwiń Cena: 650 zł 8 godzin w tygodniu, 32 w miesiącu
Kurs Historii Sztuki rozwiń Cena: 130 zł 1x w tygodniu do wyboru czwartek 16.00-17.30 sobota 13.30-15.00
Kurs Gimnazjaliści rozwiń Cena: 300 zł Pakiet 12 godzin - 300 zł za miesiąc (4 zajęcia po 3 godziny) Pakiet 24 godzin - 550 zł za miesiąc (8 zajęć po 3 godziny)
Kurs Rysunku PODSTAWOWY 1x w tygodniu rozwiń Cena: 380 zł Zajęcia 1x w tygodniu 4 godziny zegarowe, 16 godzin w miesiącu
RABATY
Rabat 5 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU elipsa77
pozytywna
rozwiń Dobry kurs, profesjonalni prowadzący trzymają kontakt z osobą zdającą nie tylko do końca zajęć, ale też w trakcie egzaminów. Tłumaczą dokładnie i skrupulatnie każde zagadnienie i mają kontakt z akademicką stroną rysunku co przedkłada się na wyniki - polecam. Wystawiona 17-08-2015 20:44 przez Mariusz Zych (176.111.123.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Najlepszy kurs rysunku w Krakowie Wystawiona 17-07-2014 22:14 przez Marta (178.181.187.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Szczerze polecam Kurs Rysunku Elipsa, w tym roku zdawałam na architekture na PK i się dostałam :) Kursanci Elipsy w tym roku zdali naprawdę dobrze, z mojej grupy wszyscy się podostawali i mieli dobre oceny z egzaminów. Jestem bardzo zadowolona z kursu, ze sposobu prowadzenia zajęć , no i z zadań domowych, które konsekwentnie przez prowadzących są sprawdzane. Poziom na kursie jest wysoki, z miesiąca na miesiąc próg był podnoszony, ale to dobrze, dzięki temu jest mobilizacja do pracy. Oczywiście nie tylko praca , praca , praca w chwilach , między czasie prowadzący częstują nas kawą, herbatą ,ciastkami , no i nigdy nie zapominają o tłustym czwartku, pączki zawsze są:) pozdrawiam serdecznie Elipsę:) Wystawiona 16-08-2013 14:41 przez kursantka (62.152.130.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Polecam Elipsę, bardzo dobry oraz rzetelny kurs rysunku z profesjonalną i sympatyczną kadrą, dzięki której od pażdziernika będę studiować architekture na PK :) Wystawiona 03-09-2012 14:45 przez Magda (46.205.127.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Może i nie mam talentu, ale pasjonuję się architekturą, może rysunek i architektura nie idą w parze jeżeli chodzi o moją osobę, ale uwielbiam czytać o architekturze, dlatego też zdecydowałam się podejść do egzaminu na PK. Prowadzący z Elipsy, może nieco wymagający, jednak pokazali mi czym jest rysunek odręczny i architektura, nauczyli mnie rysować, chociaż sama wątpiłam. Dlatego wielkie podziękowania dla całej ekipy kursu Elipsa, za zmęczenie i za te krople potu, które pozwoliły mi zdać egzamin. I to co mówią jest prawdą - trzeba duuużo rysować i się nie obijać i nawet osoba bez talentu może osiągnąć efekty. Wystawiona 03-08-2010 12:42 przez El fantino (178.182.98.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń świetna szkoła rysunku, dostałam się po tym kursie na studia na Politechnice Krakowskiej, na Politechnice Śląskiej oraz we Wrocławiu i Lublinie, ale wybieram Kraków :) Było ciężko w tym roku ale wiem, że też kolega, który zdawał na PK z Elipsy był na 28 miejscu w rankingu także nie źle. Ja w każdym razie śmiało mogę polecić zajęcia w Elipsie, ich styl bardzo mi się przydał na PK. Wystawiona 14-07-2010 08:45 przez Boogie (62.152.128.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń POLECAM. Wystawiona 12-02-2010 20:16 przez KONARSKI (77.112.128.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Dla mnie kurs jest super i polecam go wszystkim zainteresowanym. Uczący mają spore doświadczenie. przynajmniej nie negują nikogo w necie. Jak widać stoją komuś wyraźnie ością w gardle. Wystawiona 11-02-2010 13:08 przez Uczennica (91.213.255.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Dla mnie świetny kurs, dobrzy prowadzący, architekci. Mają sporą wiedzę techniczną i rysunkową. Mówią jak wygląda zawód architekta. Dużo można się nauczyć. To logiczne że jeżeli kurs jest dobry to strona jest jego wizytówką w sieci. Wystawiona 03-02-2010 08:35 przez Greylag goose (83.16.143.*)   Zgłoś nadużycie
Kurs Rysunku Elipsa - Architektura, Wzornictwo, Wnętrza - Zapisy 2020 / 21 - galeria
Kurs Rysunku Elipsa - Architektura, Wzornictwo, Wnętrza - Zapisy 2020 / 21 Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 57)
Poprzednia usługa: Posadzki mixokret DOLNOŚLĄSKIE WROCŁAW   Następna usługa: OKNA - DRZWI - REMONTY