favore.pl
Szkolenia kosmetyczne, kursy, zabiegi. Chcesz poznać tajniki wykonywania zabiegów kosmetycznych? Zaoszczędź czas i znajdź usługodawców na naszym portalu. Zobacz dostępne oferty i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
KATEGORIE
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Chcesz nabyć umiejętności wykonywania zabiegów kosmetycznych? Masz chęć samodzielnie robić manicure i pedicure? Opisz, co Cię interesuje, a nasi wykonawcy sami się z Tobą skontaktują.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

  • Kurs zawodowy makijażu MASTER PRO Warszawa , Warszawa, mazowieckie
    Kurs zawodowy makijażu MASTER PRO Warszawa Kurs Wizażu MASTER PRO Profesjonalne Kursy Wizażu i Stylizacji MASTER PRO, skierowane są do osób chcących poznać tajniki profesjonalnego makijażu, ni...
    3 200 zł sztuka Rabat Warszawamazowieckie
  • brak zdjęcia
    Stylizacja brwi i przedłużanie rzęs Jeśli interesuje cię Szkolenie z Przedłużania Rzęs metodami Objętościowymi LIGHT VOLUME 2-5, zapraszamy do kontaktu z nami. Zajęcia prowadzone są przez profesjo...
    Krakówmałopolskie

Kurs kosmetyczny

Kursy kosmetologii są otwarte dla wszystkich, którzy chcą pracować w zawodzie kosmetologii. Uczestnicząc w kursach, praktykanci mogą w krótkim czasie zdobyć nowe kwalifikacje, poznać od podstaw tajniki zawodu lub uzyskać dokształcanie. Kurs kosmetologii kwalifikuje do założenia własnego salonu oferującego nowoczesne zabiegi kosmetyczne.

Kursy obejmują kursy profesjonalnej kosmetologii pierwszego, drugiego, a także trzeciego stopnia. Szkolenie kosmetologiczne składa się z zajęć teoretycznych i praktycznych prowadzonych przez doświadczonych instruktorów.

Szkolenie z kosmetologii pierwszego stopnia obejmuje zajęcia teoretyczne skupiające się na szczegółach pracy w gabinecie oraz omówieniu budowy i funkcji skóry, najczęstszych schorzeń oraz procesu starzenia się skóry.

Uczestniczki szkolenia z kosmetologii drugiego stopnia poznają sekwencyjne zabiegi i techniki, które obserwują podczas spektaklu, a następnie wykonują pod okiem instruktora.

W części specjalistycznej studenci dowiedzą się, jak wykonać mikrodermabrazję, złuszczanie kwasami, terapię falami radiowymi, depilację laserową, laseroterapię twarzy i ciała, tlenoterapię, masaż skóry oraz krioterapię.

Po ukończeniu profesjonalnego programu trzeciego stopnia kursant ma możliwość otworzyć swój własny salon kosmetyczny.

Kursy kosmetyczne umożliwiają również szkolenia w dowolnym zakresie, który nas interesuje. Polega on wtedy na tzw. doszkoleniu. Możemy się skupić np. na brwiach, na paznokciach, na konkretnych zabiegach. Po szkoleniach otrzymujemy certyfikaty, które są potwierdzeniem naszych nowo zdobytych umiejętności.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację