favore.pl
Favore.plUsługiUsługi motoryzacja i transport SzczecinUsługi warsztatowe Szczecin

Naprawa i wymiana chłodnic, Szczecin

KATEGORIE
ZLECENIA - SZCZECIN
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Masz problem z chłodnicą w aucie? Chcesz zlecić jej naprawę? A może chodzi o wymianę? Nasi specjaliści zapewnią Ci kompleksowe usługi dotyczące chłodnic, w atrakcyjnej cenie i profesjonalnie!

Opisz dokładnie, jakie usługi związane z chłodnicami Cię interesują.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

  • brak zdjęcia
    Autoklimatyzacja, napełnianie układu, dezynfekcja Autoklimatyzacja, klimatyzacja samochodowa, dezynfekcja układu klimatyzacji, napełnianie układu klimatyzacji, kompleksowa naprawa klimatyzacji samochodowej. Ogr...
    Szczecinzachodniopomorskie

Awarie chłodnicy to nie zepsute światło i jej naprawa jest dużo trudniejsza niż naprawa lusterek samochodowych. Chłodnica to główna część składowa układu chłodzenia a jej uszkodzenie eliminuje samochód z dalszej jazdy. Chłodnicę można naprawiać lub regenerować, ale może się także okazać, że bardziej opłacalne będzie wymienić ją na nową. Chłodnica silnika jest z reguły dość wytrzymała i powinna bez kłopotów wytrzymać co najmniej parę lat. Jednakże czasem wymaga naprawy znacznie prędzej. Łatwo jest uszkodzić chłodnicę ponieważ jest ona na samym przodzie auta, w większości niczym nie przesłonięta. Powodem usterki może być nawet zwyczajny kamień, który przedziurawi cienkie przewody. Nierzadko w wyniku kolizji także jest ona psuta. Naprawa chłodnic może kosztować bardzo różnie. Dużo zależy od typu usterki i od marki samochodu. Koszty nowych chłodnic również są bardzo różne nawet w obrębie tego samego samochodu. Zamienne chłodnice są rzecz jasna dużo tańsze. Oryginalna chłodnica to dużo droższy koszt. Można również zakupić chłodnicę z drugiej ręki, ale trzeba najpierw dobrze ją obejrzeć. Naprawa chłodnicy nie musi być skomplikowana. Jeżeli jest do niej odpowiedni dostęp, to możemy spróbować zrobić to samodzielnie. Jednakże w licznych samochodach naprawa nie jest tak prosta i konieczny jest specjalistyczny mechanik samochodowy.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację