ZLECENIA - TARNÓW
INNE MIASTA
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Chcesz skorzystać z myjni ręcznej? A może wolisz wygodną myjnię automatyczną? W Twoim samochodzie przydałoby się wyprać tapicerkę? Zgromadzone w naszej bazie myjnie samochodowe zaproponują Ci najlepsze stawki i profesjonalny sprzęt.

Opisz dokładnie, jakie myjnie Cię interesują, usługi, termin itd.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Wyślij zapytanie
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

  • Nie znaleziono usług Określiłeś wyszukiwanie dla lokalizacji (Tarnów) - wyszukaj na terenie całej Polski Przeglądaj katalog usług

Gdy pragniemy wypucować samochód możemy zrobić to sami lub udać się do myjni samochodowej. Jeśli zdecydujemy się na myjnię samochodową mamy do wyboru: myjnie automatycznelub myjnie ręczne. Myjnie automatyczne dostępne są przy większości CPN-ów. Pozwalają na sprawne umycie naszego auta i niezwykle oszczędzają czas. Są dwa główne rodzaje myjni automatycznych: tunelowe i bramowe. Do wyboru jest też od paru do nawet kilkunastu opcji. Odpowiedni program jest uzależniony od stopnia zabrudzenia nadwozia. Mycie na myjni automatycznej jest związane także z pewnymi trudnościami. Przede wszystkim nie wszystkie samochody zmieszczą się w normalnych myjniach, przed wystartowaniem mycia powinniśmy zdemontować takie elementy samochody jak na przykład lusterka. Stan naszego auta może uniemożliwić korzystanie z samochodowej myjni. Automatyczne myjnie są niedokładne oraz nieszczegółowe. Ręczne mycie jest o wiele bardziej dokładne. Najpierw trzeba zmyć cały kurz i wierzchnią warstwę zabrudzeń na przykład przy pomocy szlaucha. Zmiękczy to brud. Jeśli tego nie uczynimy i zaczniemy od razu myć samochód na przykład skrobaczką, możemy uszkodzić karoserię. Jeżeli więc już wystarczająco namoczyliśmy zabrudzenia, kładziemy na karoserię, najkorzystniej gąbką, pianę otrzymaną ze specjalistycznego szamponu. Nie można jednak kłaść piany na całą karoserię, bo jeżeli zaschnie to pozostawi brzydkie zacieki.