favore.pl
Favore.plUsługiUsługi rozrywka, imprezy i sztuka ChorzówUsługi gastronomiczne Chorzów

Kawiarnie i herbaciarnie, także z dostępem do Internetu (hotspot WiFi), Chorzów

Jesteś amatorem kawy lub herbaty? Szukasz miejsca z klimatem, gdzie można zaspokoić pragnienie i porozmawiać z przyjaciółmi? Tu znajdziesz oferty kawiarni i herbaciarni w najróżniejszym stylu. Od wytwornych lokali w prestiżowym miejscu po niezobowiązujące studenckie kawiarenki. Zobacz dostępne oferty w miejscowości Chorzów i wybierz najlepszą dla siebie! rozwiń
ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ

Szukasz miejsca, gdzie w spokoju wypijesz kawę? Chcesz spotkać się z przyjaciółmi na herbatę? Wśród herbaciarni i kawiarni, które dla Ciebie zebraliśmy, z pewnością znajdziesz taką, która trafi w Twoje gusta. Szeroki wybór ciepłych napojów i pyszne przekąski!

Opisz dokładnie, jakiej kawiarni, herbaciarni szukasz, miejsce, godziny otwarcia itd.

Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

W dzisiejszych czasach coraz większa liczba ludzi je na mieście. Zamawiają obiady i kolacje w różnych miejscach. Lokale gastronomiczne są znanym miejscem wśród osób, które niechętnie spędzają czas w kuchni. Jednak to nie jedyny powód. Także stale rośnie popularność wypadów na małą czarną. Powszechnie przyjęte jest, że zaproszenie na kawę to zaproszenie po prostu do rozmowy. kawiarnie obserwują obecnie oblężenie. Moda na kawę na wynos dociera do nas z zachodu. Na ulicach można spotkać coraz więcej ludzi z papierowymi kubkami spracerującymi powolnie wzdłuż rzeki, bądź zmierzającymi do auta lub spieszącymi się do biura. Również zamówienie na wynos nierzadko konsumowane w aucie jest coraz bardziej powszechne. Bary wyposażone są w specjalne pudełka i dopasowują ofertę do potrzeb klienta. W ten sposób, aby spotkało się to z ogólnym zadowoleniem. Coraz więcej lokali oferuje również dowóz do domu. W czasach internetowych dostępne jest także zamawianie jedzenia przez internet. Niektóre portale internetowe mają zainstalowaną opcję liczenia czasu, stąd jest jasne ile musimy czekać na zamówienie. Najbardziej popularnym jedzeniem zamawianym przez Polaków do domu jest chińszczyzna, pizza oraz pierogi. Niekiedy zamawiane są również sałatki. Popularne to grecka oraz te z kurczakiem.

Wybierz kategorię usług

Wybierz lokalizację