ZAMIAST SZUKAĆ, NAPISZ CO POTRZEBUJESZ, A FIRMY WYŚLĄ CI SWOJE OFERTY, BYŚ MÓGŁ WYBRAĆ NAJLEPSZĄ
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
Jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie zdrowotne? Skąd czerpać wiedzę o pakietach medycznych? Do kogo zwrócić się o profesjonalną pomoc? Posiadamy bazę sprawdzonych specjalistów, którzy zajmą się Twoją opieką medyczną, zaproponują korzystne rozwiązania.

Opisz dokładnie, jakiego abonamentu medycznego potrzebujesz
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje
 [rozwiń]
Wyślij zapytanie
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

  • Kompletna strona internetowa dla Twojej firmy Profesjonalna grafika, indywidualne treści dopasowane do Twojej działalności.
    Domena + roczne utrzymanie strony w cenie. Strona WWW Cała Polska
    HIT
  • Badania psychologiczne kierowców, opeatorów KIER Pracownia Psychologiczna jest nowoczesną pracownią badań psychotechnicznych, dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, który gwarantuje sprawny przebieg ...Badania psychologiczne kierowców, opeatorów, Katowice, Siemianowice, Czeladź, Sosnowiec, śląskie 69 zł sztuka Rabat Katowice, Siemi…śląskie
  • brak zdjęcia

Nikt nie cierpi chorować. Choroby to najgorsze co może spotkać człowieka. Zły humor, potrzeba przebywania na L4 albo konieczność wykorzystania dni urlopowych to coś, czego obawia się spora liczba ludzi. Ludzie czynią dużo żeby poprawić kondycję swojego organizmu. Stosują się do obecnych na rynku suplementów witaminowych, wybierają się na fitness oraz starają zdrowo się odżywiać. Niestety, bardzo często to nie wystarczy i dopada nas choroba lub mamy potrzebę skorzystać z usług lekarzy. Kolejki do lekarzy specjalistów w kraju są olbrzymie. Na wizytę u specjalisty bardzo często należy czekać wiele lat. Powoduje to, że bardzo wielu Polaków rezygnuje z leczenia oraz decyduje się leczyć na własną rękę. Często lekceważą symptomy choroby, gdyż nie mają czasu czekać na wizytę u specjalisty wiele miesięcy. Ta sytuacja bardzo często doprowadza do złego stanu zdrowia, a czasem zgonu. Polaków nie stać również na dodatkową opiekę zdrowotną, ponieważ wizyty u lekarzy to bardzo często koszt kilkuset złotych. Dla mnóstwa ludzi to duża część miesięcznego wynagrodzenia. Prywatne wizyty u specjalistów to również oczekiwanie kilkumiesięczne. Jak widać, i prywatna jak i publiczna służba zdrowia są w kiepskiej kondycji. Innowacją na rynku są propozycje ponadpodstawowych usług medycznych, pozwalające na wizyty u lekarzy prywatnych sieci medycznych. Jest to opcja dla ludzi, którzy mogą sobie pozwolić na poświęcenie określonej kwoty miesięcznie prócz standardowego ubezpieczenia zdrowotnego oraz są już sfrustrowani stałym oczekiwaniem na wolne miejsce w kolejce do lekarza.