Favore.plForumBranża przemysłowa i rzemieślnicy

Garnitur szyty na miarę czy ze sklepu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Garnitur szyty na miarę czy ze sklepu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • C_ZAK 20 sty 2011, 12:15
    Mam taki dylemat. Nie wiem czy kupować garnitur ze sklepu za rozsądną cenę czy może strzelić sobie jakiś u krawca. Ten drugi sposób jak sprawdzałem jest dwa a nawet trzy razy droższy. Generalnie wolę dżinsy, ale takie wdzianko będzie mi potrzebne.
    Cytuj
  • Ciekawski 20 sty 2011, 14:51
    Zależy jakie te garnitury mają być. Ja mam ze sklepu, polski garnitur i jest dobry. Może trochę niedopasowany ale za to tani, jeśli tak mnożna powiedzieć.
    Cytuj
  • Dyrektor 20 sty 2011, 15:26
    Osoby na kierowniczych stanowiskach i tam gdzie liczy się prezencja szyją garnitury wyłącznie u krawca. A dobry krawiec był i jest w cenie.
    Niedopasowany garnitur to koszmar. Nie da się w nim chodzić cały dzień i uśmiechać się do każdego.
    Cytuj
  • Druid 20 sty 2011, 18:09
    Ja swoje trzy garnitury szyłem u krawca. Człowiek był tak dobry, że miał zlecenia na mundury nawet ze Straży Granicznej. Roboty miał tyle, że na mój garnitur czekałem dwa bite miesiące.
    Ale jak go przymierzyłem ufff to nie żałuję. Człowiek zna się na tym co robi.
    Cytuj
  • Koralgol 20 sty 2011, 19:44
    Jak kto woli. Ja nie mam garnituru i jakoś żyję. Nie wiem jak można takie homonto na siebie zakładać. Nie wygodne to jest i mało praktyczne. Prasować trzeba, a jak się zatłuści to mega problem.
    Cytuj
  • FabianM 20 sty 2011, 20:39
    Prawdą jest, że dobrze dopasowany garnitur, to najprzyjemniejszy strój do faceta. Nie bardzo czułem się zazwyczaj w tego typu stroju, wolę coś na luzie, ale wiadomo, są różne okazje, wesela. Moje wdzianko kosztowało jakieś 300 zł. Mam jednak wrażenie że garnitur był szyty jakby dla mnie, bo leży jak ulał.
    Jeśli garnitur trzeba przerobić to może być problem z materiałem - kolor itp.
    Cytuj
  • Barnaba56 20 sty 2011, 21:52
    Jeśli szyjesz garnitur, musisz liczyć się z wydatkiem od 2500 zł w górę, zależnie od tkaniny i dodatków, na jakie się zdecydujesz. I powinieneś być przygotowany na jeszcze jedno: zostaniesz zmierzony na więcej sposobów niż kierowca Formuły 1, kiedy dopasowują do niego bolid. I z pewnością dowiesz się, że jesteś... krzywy.

    Nie wiem gdzie sprawdzałeś cenę garnituru szytego na miarę, ale twoje info są co najmniej mało aktualne.
    Cytuj
  • Firmowiec 20 sty 2011, 23:15
    Można taniej uszyć nawet u krawca, ale idąc na kompromisy, powiedzmy, materiałowe. Mój kosztował jakieś 20% mniej - sporo, ale jest klasyczny w kroju i posłuży mi długo, mam nadzieje.

    Nie nosze go codziennie, bo na co dzień wystarczy marynarka do dżinsów. Dobrze uszyty garnitur docenia się tylko wtedy jak musisz w nim chodzić codziennie.
    Cytuj
  • Kadra5 21 sty 2011, 7:02
    W sporej mierze przypadków gotowce nie sa dopasowane idealnie a jedynie na oko. To nie to samo.
    Widzę, że niektórzy próbują sie pocieszać pisząc, że wybrali tańszy materiał i dzięki temu zaoszczedzili. Oczywiście, że można tyle za przeproszeniem, to tak jakby chcieć kupić najnowszego Mercedesa a w finale wychodzi na to, że stać tylko na 10 letni model.
    Tym i tym da się jeździć, ale komfort nie jest ten sam i nie ma co porównywać.
    Cytuj
  • pendolino 24 sty 2011, 14:39
    Zgadzam się, w gotowcach i tak najczęściej trzeba robić poprawki więc dlaczego od razu nie uszyć sobie tego na miarę.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Branża przemysłowa i rzemieślnicy - dyskusje na forum