Favore.plForumBranża przemysłowa i rzemieślnicy

Konstrukcje stalowe - gdzie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Konstrukcje stalowe - gdzie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Snowshoe 20 wrz 2015, 18:03     (ostatnio zmieniony przez autora 21 wrz 2015, 19:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Witam. Jesteście w stanie polecić mi jakąś sprawdzoną firmę zajmującą się konstrukcjami stalowymi? Ja się właśnie zastanawiam nad wyborem czegoś dobrego i trafiłem na takie [url=http://www.zameh.pl/oferta/konstrukcje-stalowe]konstrukcje stalowe[/url]. Z góry dzięki za wszelkiego rodzaju porady w tej kwestii uśmiech
    Cytuj
  • Uzanka 22 paź 2015, 10:53
    Mój mąż pracuje w Ergo Invest i na co dzień zajmuje się konstrukcjami stalowymi. To dość znana firma z Wielkopolski, ciesząca się dobrą renomą.
    Cytuj
  • Andrzej556 25 lis 2015, 14:02
    A ja korzystałem z usług firmy Ergo-invest. Dobrze wykonują swoją pracę, jestem bardzo z nich zadowolony. Wykonują konstrukcje stalowe, metalowe, zbiorniki na wodę, naprawiają maszyny i urządzenia.
    Cytuj
  • 1 gru 2015, 18:59
    W temacie stali to do na myśl mi przyszła firma http://www.inpolkrak.com.pl/
    która zajmuje się miedzy innymi sprzedażą wysokogatunkowej stali i elementów stalowych.
    Cytuj
  • Andrzej556 12 sty 2016, 14:22
    Zdecydowanie Ergo-invest. Mój brat ma firmę, w której budowali halę magazynową, ja też zaczynam własną działalność i niedługo będą stawiać konstrukcje stalowe u mnie. Zawsze dobrze wykonują swoje zadanie, szybko i solidnie.
    Cytuj
  • Szlomo 28 cze 2016, 9:29
    Ja z Ergo współpracowałem na zasadzie pośrednictwa w wykonywaniu usług prac na wysokościach. Nie ukrywam, że firma jest bardzo solidna. Sam pisze z Białegostoku, gdzie usług prac na wysokościach wykonuje się bardzo dużo.
    Konstrukcje stalowe najlepiej jest wykonywać za pośrednictwem jakichś firm z dużym doświadczeniem. Ważne jest też, aby współpracować na linii partnerskiej. Wówczas można liczyć na ciekawsze opcje kontraktu a przy okazji poszerzyć zakres własnych usług.
    Cytuj
  • bartolini83 4 sie 2016, 12:54
    Ja ze swojej strony mogę polecić firmę, która zajmuje się konstrukcjami stalowymi w województwie łódzkim: http://bud-blach.pl/konstrukcje-stalowe/. Jeśli jest potrzeba dotarcia do klienta w inne miejsce, to też nie ma problemu. Ja korzystałem z ich usług z polecenia znajomego, który już od dawna jest związany z tą firmą. Byłem bardzo zadowolony. Wszystko profesjonalnie i terminowo, a cena bardzo korzystna.
    Cytuj
  • 3 lip 2017, 12:28     (ostatnio zmieniony przez autora 3 lip 2017, 12:54, w całości zmieniany 1 raz)
    W Trójmieście jest sporo firm zajmujących się tego typu realizacjami.
    Cytuj
  • klaudynka111 19 sty 2019, 18:07
    Z firmami od konstrukcji nie miałam jeszcze do czynienia, ale mogę polecić centrum z materiałami stalowymi Nova-Trading. Działają na cała Europę i są naprawdę godną polecenia firmą. Jest to największy skład stali w Polsce. Na stronie można znaleźć info o oddziałach w Polsce.
    Cytuj
  • klaudynka111 17 cze 2019, 12:20
    Jeśli chodzi o stal to stanowczo u lidera na rynku Polskim "Nova Trading S.A.". Firma zajmująca się stalą nierdzewną i aluminium tam znajdziesz wszystko.
    Cytuj
1 2 z 2  
Branża przemysłowa i rzemieślnicy - dyskusje na forum
Poprzednia: Filtry do lakierni
Następna: Filtry dust stop