Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Fitness, siłownia?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Fitness, siłownia?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • jarzebina 29 maj 2015, 15:26
    Jakie kluby polecacie? Gdzie jest "dobrze i tanio"? A może lepiej zamiast karnetu do konkretnego klubu kupić kartę abonamentową, którą honorują różne miejsca?
    Cytuj
  • Meggi85 1 cze 2015, 8:12
    Właśnie czytałam jak w innym temacie pisali o tej karcie MyLife i wydaje mi się to fajnie korzystne. Zastanawiam się tylko jak jest z tym połaczeniem abonamentu fitness + abonamentu medycznego w Luxmedzie. wydaje mi się że w takiej cenie jak proponują za miesiąc i do tego aktywacja za 1zł to świetna sprawa.
    Cytuj
  • sadekowski 4 cze 2015, 20:17
    jarzebina napisał:Jakie kluby polecacie? Gdzie jest "dobrze i tanio"? A może lepiej zamiast karnetu do konkretnego klubu kupić kartę abonamentową, którą honorują różne miejsca?
    Zdecydowanie lepiej kupić kartę bo karnet z reguły upoważnia do wstępu do jednej siłowni ewentualnie danej sieci. Spójrz sobie na taką ofertę http://www.ebeactive.pl/pl/oferta-r60.html. Cena już od 59 zeta i masz wstęp do klubów biorących udział w programie a jest ich całkiem sporo. Nie musisz podpisywać żadnej umowy a według mnie to duży atut.
    Cytuj
  • ogien33 10 cze 2015, 20:43
    A gdzie mają być?
    Cytuj
  • martinus22 21 cze 2015, 14:52
    Jak chcesz dobrze i tanio poszukaj u siebie w mieście siłowni zewnętrznych. Wtedy będziesz miał nawet i za darmo. Jest wiele miast, które dziś się na to decydują. I stawiają albo siłownie zewnętrze albo place do workoutu.
    Cytuj
  • lunatyczka 22 cze 2015, 11:49
    Na pewno znajdziesz odpowiednie miejsce bo widać że masz silna motywacje do ćwiczeń. Ja niestety takiej motywacji nie mam choć przydałoby mi się zrzucić parę kg. Ale może dieta pomoże przymrużenie oka No i mąż zaproponował mi wyjazd w góry- do Zakopanego. Więc trochę kalorii spalę wędrując po górach.
    Cytuj
  • pistacja 23 cze 2015, 22:13
    Ja przerzuciłam się z siłowni na ćwiczenia w domu i wyszło mi to na dobre.
    Cytuj
  • tomaszL 24 cze 2015, 11:27
    Ja mam karnet na siłownie dofinansowany z zakładu pracy. Zalety korpo.
    Cytuj
  • pistacja 24 cze 2015, 20:08
    Świetna sprawa. U nas niestety tego nie ma.
    Cytuj
  • melisa1020 30 cze 2015, 13:34
    Siłownia to super sprawa, sama planuje w niedługim czasie kupić jakiś karnet ale na tych wszystkich kartach czy wejściówkach się nie znamsmutny Planuje kupić tez suplement by zwiększyć efekty, ale również i w tym temacie nie mam doświadczenia. A od jakich ćwiczeń na siłowni powinien zacząć początkujący by na początku się nie przetrenować? orbitrek, rowerek, bieżnia czy może coś bardziej siłowego?
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Następna: Filtr oleju